فهرست این مقاله

میز شیشه ای سلطنتی

تولید انواع میز شیشه ای سلطنتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

میز شیشه ای سلطنتی

 

میز شیشه ای سلطنتی

میزهای شیشه ای جذاب ترین طرح میز مبلمان و میزهای اداری محسوب می شود که در ساختمان هاب با طراحی لوکس بکار می رود ، این نوع میزها در ابعاد مختلفی تولید شده است که در این مقاله به بررسی جدیدترین آن یعنی میز شیشه ای سلطنتی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز شیشه ای سلطنتی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای سلطنتی – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به طور کلی به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم محبوب ترین نوع میز شیشه ای به شمار می رود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده شده و به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای سلطنتی – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه های کریستل دارای بسیترین میزان شفافیت است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای سلطنتی – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های رنگی یک رو نما می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید میز شیشه ای ناهارخوری ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز شیشه ای سلطنتی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میز حکاکی کرد .

 

میز شیشه ای سلطنتی – مات

میزهای شیشه ای مات نیز به دو دسته ی میزهای شیشه ای سندلاست و میز شیشه ای ساتینا تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای سندبلاست به صورت طرح دار نیز تولید خواهد شد در حالی که شیشه های ساتینا فقط به صورت ساده است .

 

میز شیشه ای سلطنتی – ناهارخوری

بزرگترین نوع میز شیشه ای بدون تردید میز شیشه ای ناهارخوری و میز شیشه ای کنفرانس است این نوع میزها معمولا در ابعاد 110 * 250 سانتی متر تولید می شود به همین دلیل برای تولید میز ناهارخوری باید از شیشه های 15 میل بکار برد .

 

میز شیشه ای سلطنتی – رفلکس

در این طرح از میزهای شیشه ای مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

میز شیشه ای سلطنتی – دو طبقه 

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق به میز متصل خواهد شد ، میزهای دو طبقه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای سلطنتی – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میز شیشه ای سلطنتی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای سلطنتی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای سلطنتی - اینستاگرام

 

میز شیشه ای سلطنتی - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز شیشه ای سلطنتی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای سلطنتی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای سلطنتی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای سلطنتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای سلطنتی

میز شیشه ای سلطنتی

میز شیشه ای طرح دار

میز شیشه ای سلطنتی

میز شیشه ای سلطنتی

میز شیشه ای سلطنتی

میز شیشه ای سلطنتی

میز شیشه ای سلطنتی

میز شیشه ای سلطنتی

میز شیشه ای سلطنتی

میز شیشه ای سلطنتی

میز شیشه ای سلطنتی

میز شیشه ای سلطنتی

 

جها کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای سلطنتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند