فهرست این مقاله

میز شیشه ای سکوریت

تولید انواع میز شیشه ای سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           0912823524202188621912

 

میز شیشه ای سکوریت

 

میز شیشه ای سکوریت

در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن استفاده از میزهای شیشه ای مدرن به یک امر بدیهی و حتی ضروری تبدیل شده است چرا که این نوع میزها موجب ارتقای سطح طراحی داخلی ساختمان خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میز شیشه ای سکوریت می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای رنگی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای سکوریت – خم 

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این ین میز شیشه ای خم جذاب تر به نظر می رسد ، برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای سکوریت – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد ، میزهای کریستال در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز شیشه ای سکوریت – رنگی

با توجه به تولید شیشه های سکوریت رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای مدرن استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد ، میزهای رنگی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

میز شیشه ای سکوریت – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، میزهای شیشه ای طرح دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای سکوریت – با پایه فلزی

در این طرح میزهای شیشه ای از ترکیب شیشه های خم و پایه های فلزی تشکیل شده است ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف شیشه خم و طرف دیگر شیشه به پایه فلزی تشکیل چسبیده شده است ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میزهای با پایه فلزی استفاده می شود چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای سکوریت – مات 

میزهای شیشه ای سکوریت مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، میزهای مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای سکوریت - اینستاگرام

 

میز شیشه ای سکوریت - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز شیشه ای سکوریت به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای سکوریت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صوررت حضوری میز شیشه ای سکوریت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش متسقیم با قیمت منناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای رستوران

میز شیشه ای سکوریت

میز شیشه ای سکوریت

میز شیشه ای سکوریت

میز شیشه ای دکوری

میز شیشه ای سکوریت

میز شیشه ای سکوریت

میز شیشه ای سکوریت

میز شیشه ای سکوریت

میز شیشه ای سکوریت

میز شیشه ای سکوریت

میز شیشه ای سکوریت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای سکوریت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند