فهرست این مقاله

میز شیشه ای طرح دار

تولید انواع میز شیشه ای طرح دار  در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           0912823524202188621912

 

میز شیشه ای طرح دار

 

میز شیشه ای طرح دار

میزهای شیشه ای جذاب ترین و جدیدترین نوع میزهای اداری و میزهای مسکونی محسوب می شود که در دارای دسته بندهای مختلفی است ، در این بین میز شیشه ای طرح دار پرفروش ترین نوع میز شیشه ای به شمار می رود که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای طرح دار  را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای طرح دار – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم محبوب تر از نوع دیگزی است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه 16 میل یا 20 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قاب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای طرح دار – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای طرح دار – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و شیشه های یک رو نما می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد ، به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز شیشه ای طرح دار – ناهارخوری

میزهای شیشه ای ناهارخوری یکی از بزرگترین انواع میزهای شیشه ای است که ابعاد آن معمولا 90 * 180 سانتی متر است برای تولید میزهای ناهارخوری باید از شیشه های 16 میل و 20 میل کریستال بکار برد .

 

میز شیشه ای طرح دار – جلو مبلی 

برای تولید میزهای شیشه ای جلو مبلی بهتر است که از شیشه های 12 میل و 15 میل بکار برد چرا که ابعاد این نوع میزها معمولا بسیار کمتر از میزهای ناهارخوریست ، به طور مثال برای تولید میز جلو مبلی با ابعاد 70 * 120 سانتی متر باید از شیشه 12 میل استفاده کرد .

 

 

میز شیشه ای طرح دار – پایه فلزی 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که از ترکیب شیشه های خم و پایه های فلزی تشکیل شده است ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف شیشه خم و طرف دیگر شیشه به پایه استیل چسبیده می شود .

 

میز شیشه ای طرح دار – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار ایننوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میز شیشه ای طرح دار تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای طرح دار – 20 میل گگ

 

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل جهت ساخت میز استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمنای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز شیشه ای طرح دار - اینستاگرام

 

میز شیشه ای طرح دار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان میز شیشه ای طرح دار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای طرح دار و سفارش آن می توان با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای طرح دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای طرح دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای طرح دار

میز شیشه ای طرح دار

میز شیشه ای طرح دار

میز شیشه ای طرح دار

میز شیشه ای طرح دار

میز شیشه ای طرح دار

میز شیشه ای طرح دار

میز شیشه ای طرح دار

میز شیشه ای طرح دار

میز شیشه ای طرح دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای طرح دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند