فهرست این مقاله

میز شیشه ای لاکچری

تولید میز شیشه ای لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                           0912823524202188621912

 

میز شیشه ای لاکچری

 

میز شیشه ای لاکچری

میزهای تمام شیشه ای جدیدترین نوع میزهای ساختمانی محسوب می شود که طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع میزها به کرات جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میز شیشه ای لاکچری و ویژگی های این نوع میزها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای لاکچری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید میز شیشه ای لاکچری به گونه ای است که ابتدا شیشه 16 میل در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی شیشه ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قابل فلزی درآید .

 

میز شیشه ای لاکچری – کریستال

به طور کلی برای تولید میزهای شیشه ای می توان از شیشه های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال یا اکسترا کلیر استفاده کرد که در این بین شیشه کریستال شفاف ترین نوع شیشه محسوب می شود ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 16 میل و 20 تولید شده است .

 

میز شیشه ای لاکچری – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی دو رو نما و یک رو نما یا لاکوبل می توان از این نوع شیشه ها در تولید میز شیشه ای استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از شیشه رنگی مشکی برای تولید میز بکار برد .

 

میز شیشه ای لاکچری – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی روی شیشه ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

میز شیشه ای لاکچری – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه مستر هوشمند می توان طرح های مخنلفی را روی میزهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد کرد .

 

میز شیشه ای لاکچری – جلو مبلی

محبوب ترین طرح میزهای شیشه ای که با نام میز شیشه ای جلو مبلی یا میل کافه ساخته شده است برای تولید این نوع میزها از شیشه های کریستال و سوپر کلیر 16 میل شفاف و رنگی استفاده کرد .

 

میز شیشه ای لاکچری – ناهارخوری 

برای تولید میزهای شیشه ای ناهارخوری معمولا از شیشه 16 میل و 20 میل کریستال می شود به طور مثال برای تولید یک میز ناهارخوری 6 نفره باید از شیشه های 16 میل کریستال و سکوریت شده استفاده کرد .

 

میز شیشه ای لاکچری – پایه فلزی 

طرح خاصی از میزهای شیشه ای که از ترکیب شیشه های خم و پایه های فلزی تشکیل شده است به عبارتی در این روش یک طرف شیشه خم و طرف مقابل پایه استیل به شیشه چسبیده خواهد شد .

 

میز شیشه ای لاکچری – مات 

به طور کلی میزهای شیشه ای مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست را می توان به صورت طرح دار نیز تولید کرد در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، میزهای مات در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز شیشه ای لاکچری – رفلکس 

در این طرح از میزهای شیشه ای از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، میزهای رفلکس در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

میز شیشه ای لاکچری – دو طبقه

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه استفاده کرد ، طبقه شیشه ای توسط یراق به میز متصل خواهد شد ، میزهای دو طبقه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای لاکچری – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای لاکچری – تاشو 

طرح خاص از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع میزها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستیبد بهتر است که از میز شیشه ای لاکچری تاشو بکار برد بدین شکل هیچگونه فضایی اشغال نشده و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

میز شیشه ای لاکچری - اینستاگرام

 

میز شیشه ای لاکچری - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز شیشه ای لاکچری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای لاکچری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا ازطریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای لاکچری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر استفاده کرد ضمنا این نوع میزها با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای لاکچری

میز شیشه ای لاکچری

میز شیشه ای لاکچری

میز شیشه ای لاکچری

میز شیشه ای طرح دار

میز شیشه ای لاکچری

میز شیشه ای لاکچری

میز شیشه ای لاکچری

میز شیشه ای لاکچری

میز شیشه ای لاکچری

میز شیشه ای لاکچری

میز شیشه ای لاکچری

میز شیشه ای لاکچری

میز شیشه ای لاکچری

میز شیشه ای لاکچری

میز شیشه ای لاکچری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای لاکچری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند