فهرست این مقاله

میز شیشه ای مدرن

تولید میز شیشه ای مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز شیشه ای مدرن

 

میز شیشه ای مدرن

به طور کلی تولید محصولات تمام شیشه ای و وسایل تزیینی شیشه ای فراگیر شده به طوری که امروزه حتی میزهای مختلفی که در ساختمان های مسکونی و ادارای وجود دارد نیز به صورت تمام شیشه ای تولید می شود از همین رو در این مقاله به بررسی جدیدترین نوع میزهای شیشه ای که با نام میز شیشه ای مدرن شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرد و به خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف میزهای شیشه ای از جمله میز شیشه ای مدرن را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

برای تولید میز شیشه ای مدرن ابتدا نفشه میز توسط نرم افزارهای اتوکد و کورل ترسیم شده سپس با توجه به ابعاد میز و طرح آن شیشه ای با ضخامت مناسب برش داده می شود در مرحله ی بعدی فرآیند تولید میز شیشه ای خم یا UV صورت خواهد گرفت که در ادامه جزئیات آن را بررسی خواهیم کرد .

 

فرآیند تولید میز شیشه ای مدرن 

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو صورت UV و خم تولید می شود که در روش اول ابتدا شیشه ها با ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط چسب UV شیشه ها به یکدیگر چسبیده می شود اما در روش دوم ( میز شیشه ای مدرن خم ) ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای مدرن کریستال

شیشه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید میز شیشه ای محسوب می شود لازم به ذکر است جهت تولید اینگونه میزها باید از شیشه های ۱۶ میل و ۲۰ میل کریستال استفاده کرد .

 

میز شیشه ای مدرن ناهارخوری

تولید میز شیشه ای ناهارخوری نیاز به زمان بسیار زیادی دارد چرا که ابعاد اینگونه میزها بیش از سایر میزهای شیشه ای است و باید از شیشه کریستال ۲۰ میل استفاده کرد ، میز شیشه ای ناهارخوری در حالت های مختلفی تولید می شود به طور مثال در طرح جدید پایه های شیشه ای نیز خم بوده و زیر صفحه شیشه ای قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای مدرن جلو مبلی

متداول ترین نوع میزهای شیشه ای که بیش از ۷۰ درصد سفارشات میزهای شیشه ای را به خود اختصاص داده است ، میز شیشه ای جلو مبلی معمولا دارای طول ۱۲۰ سانتی متر ، عرض ۵۰ سانتی متر و ارتفاع ۴۰ سانتی متر است .

 

میز شیشه ای مدرن اداری

امروزه در ساختمان های اداری نیز از میزهای تمام شیشه ای به عنوان میز کنفرانس ، میز مدیریت و میز رایانه استفاده می شود که در این بین تولید میز شیشه ای کنفرانس فراگیر است و در شرکت های معتبر و بزرگ به کرات استفاده می شود .

 

میز شیشه ای مدرن رنگی

به طبع رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند به همین دلیل بهتر است که از شیشه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی جهت تولید میز شیشه ای مدرن استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از میز شیشه ای برنز استفاده کرد .

 

میز شیشه ای مدرن حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

میز شیشه ای مدرن اسیدکاری شده 

طرح دیگری از میزهای شیشه ای که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

میز شیشه ای مدرن هوشمند 

در این طرح از میزهای شیشه ای با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، لازم به ذکر اسد میز شیشه ای مدرن هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و فرانسه به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت میز شیشه ای مدرن هوشمند تقریبا دو برابر میزهای شیشه ای ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

میز شیشه ای مدرن لاکچری 

طرح جدید دیگری از میزهای شیشه ای که از ترکیب میزهای شیشه ای خم و پایه های استیل تشکیل شده است این نوع میزها با نام میز شیشه ای لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

میز شیشه ای مدرن ضخیم

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای ناهارخوری ۱۰ نفره باید از شیشه های ۱۲ میل و ۱۵ میل بکار برد .

 

میز شیشه ای مدرن ۲۰ میل 

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میزهای شیشه ای ۲۰ میل بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

میز شیشه ای مدرن - اینستاگرام

 

میز شیشه ای مدرن - واتساپ

 

 

ار طریق زیر می توان میز شیشه ای مدرن را یه صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای مدرن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های کریستال صورت می گیرد در این صورت نمای میز شیشه ای بسیار زیباتر خواهد شد و طراحی دکوراسیون داخلی را ارتقا خواهد داد .

 

میز شیشه ای مدرن

میز شیشه ای مدرن

میز شیشه ای مدرن

میز شیشه ای مدرن

میز شیشه ای مدرن

میز شیشه ای مدرن

میز شیشه ای مدرن

میز شیشه ای مدرن

میز شیشه ای مدرن

میز شیشه ای مدرن

میز شیشه ای مدرن

میز شیشه ای مدرن

میز شیشه ای مدرن

میز شیشه ای مدرن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند