فهرست این مقاله

میز شیشه ای مغازه

تولید انواع میز شیشه ای مغازه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        0912823524202188621912

 

میز شیشه ای مغازه

 

میز شیشه ای مغازه

اجرای نمای شیشه ای در طراحی دکوراسیون خارجی و داخلی ساختمان امروزه به یک اصل تبدیل شده است به عبارتی استفاده از شیشه و آینه در اولویت هر طراح و مهندس ساختمانی قرار گفته است به طوری که برخی تمایل به اجرای پروژه هایی دارند که جز شیشه چیزی مشاهده نشود ، یکی از دستاوردهای صنعت شیشه که جایگزین میزهای جوبی شده میز شیشه ای مغازه است .

شاید تا چند سال پیش کسی حتی تصور ساخت میز شیشه ای را نداشت و به دلیل خاصیت شکنندگی شیشه تمایل با استفاده از این کالا برای اجرای پروژه های مختلف نداشت اما با پیشرفت چشمگیر صنعت شیشه و تولید شیشه های نشکن و با ضخامت زیاد این ذهنیت به طور کلی تغییر کرد تا جایی که امروزه حتی میز شیشه ای مغازه ها هم بدون هیچ گونه یراقی تولید می شود .

میز شیشه ای برای اولین بار در کشور آلمان تولید شد و خیلی زود مور توجه برترین طراحان دکوراسیون داخلی دنیا قرار گرفت جالب است بدانید که میز شیشه ای ابتدا در قسمت اداری شرکت بنز اجرا شد ، در ادامه به جزئیات و ویژگی های میز شیشه ای مغازه می پردازیم .

 

فرآیند تولید میز شیشه ای مغازه 

به طور کلی به سه روش می توان میز شیشه ای مغازه را تولید کرد در روش معمولا از یک پایه فلزی استفاده می شود که شیشه با ابعاد بزرگ روی پایه های فلزی به صورت uv قرار می گیرد ، در روش دوم میز حتی پایه های میز هم از شیشه تشکیل می شود به طوری که یک شیشه به عنوان صفحه میز و دو شیشه با ابعاد یکسان به عنوان پایه های میز در دو طرف میر قرار می گیرند و پایه ها به روش uv به صفحه ی شیشه ای چسبیده می شوند .

در روش سوم که محبوبیت بسیار زیادی در بین طراحان دکوراسیون داخلی دارد در واقع میز شیشه ای مغازه به صورت خم تولید می شود ، در این روش فقط یک شیشه برش داده شده و قالب فلزی مورد نظر ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار می گیرد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

میز شیشه ای مغازه کریستال

به دلیل شفافیت بسیار بالای شیشه های کریستال رومیزی بهتر است که از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای مغازه بکار برد لذا در صورت استفاده از شیشه های فلوت نباید انتظار دیدن یک نمای شیشه ای پرفکت و جذاب را داشته باشید ، این نوع شیشه ها در ضخامت های مختلفی تولید می شود .

 

میز شیشه ای مغازه رنگی

با استفاده از شیشه های رنگی می توان یک میز شیشه ای مدرن را تولید کرد به طوری که رنگی میز با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی فروشگاه مطابقت داشته باشد ، شیشه های رنگی به دو صورت دورو نما و یک رو نما وجود دارند .

 

میز شیشه ای مغازه طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی فروشگاه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

میز شیشه ای مغازه پیشخوان

پرکابردترین نوع میزهای شیشه ای که در واقع هر فروشگاهی حداقل یکی از آن ها را نیاز دارد میز پیشخوان شیشه ای است ، با استفاده از این نوع میزها فروشنده با سهولت بیشتری به ارائه خدمات به مشتریان خواهد پرداخت .

 

میز شیشه ای مغازه جلو مبلی

یکی از میزهای شیشه ای مغازه که معمولا ابعاد بزرگی داشته و برای ساخت آن باید از شیشه های با ضخامت 12 میل ، 15 میل و 20 میل استفاده می شود ، میز شیشه ای جلو مبلی را می توان در رنگ های مختلفی تولید کرد به طوری که با طراحی دکوراسیون مغازه به نوعی تطابق داشته باشد .

 

میز شیشه ای مغازه عسلی

یکی دیگر از میزهای شیشه ای مغازه که ابعاد کورچک نری نسبت به میزهای شیشه ای جلو مبلی داشته لذا برای ساخت آن از شیشه های 10 میل استفاده می شود ، میز شیشه ای عسلی در پذیرایی از مشتریان شما در فروشگاه کاربرد زیادی خواهد داشت .

 

میز شیشه ای مغازه خم

بهط ور کلی میز شیشه ای مغازه به دو روش خم و UV تولید می شود به طوری که برای تولید میزهای خم ابتدا قالب فلزی ساخته شده سپس شیشه به همراه قالب فلزی وارد کوره های با در درجه حرارت بسیار بالا می شود .

 

میز شیشه ای مغازه حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

میز شیشه ای مغازه هوشمند 

جدیدترین طرح میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، میز شیشه ای مغازه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت میز شیشه ای مغازه هوشمند تقریبا دو برابر میزهای شیشه ای ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع میزها در پروژه های خاص و لاکچری استفاده می شود .

 

میز شیشه ای مغازه لاکچری

طرح جدیدی از میزهای شیشه ای که از ترکیب میزهای شیشه ای خم و پایه های استیل تشکیل شده است این نوع میزها با نام میز شیشه ای لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

میز شیشه ای مغازه ضخیم

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز شیشه ای با ابعاد 100 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 16 میل کریستال و رنگی بکار برد .

 

میز شیشه ای مغازه دو طبقه 

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای مدرن فاقد کشو هستند بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه استفاده کرد ، طبقه شیشه ای توسط یراق به میز متصل خواهد شد ، میزهای دو طبقه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز شیشه ای مغازه تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در طرح هایی که با کمبود فضا مواجه هستید بهتر است که از میز شیشه ای مغازه تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای مغازه 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای مغازه مات 

به طور کلی میزهای شیشه ای مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، میزهای مات در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات

 

میز شیشه ای مغازه - اینستاگرام

 

میز شیشه ای مغازه - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توایند از طریق زیر میز شیشه ای مغازه را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

جهت اطلاع از قیمت میز شیشه ای مغازه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای مغازه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای مغازه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با شفافیت بالا و درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا میز های شیشه ای به دلیل فروش مستقیم و حذف واسطه ها با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مدرن

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای لاکچری

میز شیشه ای مدرن

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

میز شیشه ای مغازه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای مغازه در سراسر دنیا به وب سایت زی مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند