فهرست این مقاله

میز شیشه ای منحنی

تولید انواع میز شیشه ای منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز شیشه ای منحنی

 

میز شیشه ای منحنی

میزهای مبلمان و اداری کاربردی ترین و جذاب ترین طرح میزهای مدرن محسوب می شود که امروزه به کرات در کشورهای اروپایی مانند آلمان ، فرانسه و ایتالیا تولید شده است ، این نوع میزها با نام های مختلفی چون میز لاکچری و میز خم نیز شناخته شده است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع این نوع میزها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میزهای خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای – کریستال 

به طور کلی میزهای خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین میز کریستال شفاف ترین طرح میزهای خم محسوب می شود و در ضخامت های ۱۰ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای خم استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز شیشه ای منحنی – طرج دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز شیشه ای منحنی – ناهارخوری 

بزرگترین طرح میزهای خم بدون تردید میز ناهارخوری به شمار می رود که اغلب در ابعاد استاندارد ۱۰۰ * ۲۳۰ سانتی متر تولید می شود البته برای میزهای ناهارخوری ۱۲ نفره ابعاد میز بزرگتر خواهد شد .

 

میز شیشه ای منحنی – جلو مبلی 

رایج ترین طرح میزهای خم که با ابعاد استاندارد ۷۰ * ۱۲۰ سانتی متر تولید می شود شیشه میز جلو مبلی در رنگ های مختلفی تولید خواهد شد و در طراحی دکوراسیون مدرن کاربردی فراوانی دارد .

 

میز شیشه ای منحنی – اداری 

میزهای اداری به طور کلی به سه دسته ی میزهای کنفرانس ، منشی ، مدیریت و رایانه تقسیم می شود که در این بین میز کنفرانس از ابعاد بزرگتری برخوردار است به همین دلیل باید از شیشه های با ضخامت بیش از ۱۵ میل برای تولید آن بکار برد .

 

میز شیشه ای منحنی - اینستاگرام

 

میز شیشه ای منحنی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش میز شیشه ای منحنی

برای اطلاع از قیمت میزهای خم و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میزهای خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

میز شیشه ای منحنی

میز شیشه ای منحنی

میز شیشه ای منحنی

میز شیشه ای منحنی

میز شیشه ای منحنی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میزهای شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند