فهرست این مقاله

میز شیشه ای ناهارخوری جدید

تولید انواع میز شیشه ای ناهارخوری جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند        0912823524202188621912

 

میز شیشه ای ناهارخوری

 

 

میز شیشه ای ناهارخوری جدید

میز ناهارخوری کاربردی ترین نوع میز مبلمان محسوب می شود که امروزه در اغلب خانه ها با ابعاد مختلفی وجود دارد ، جدیدترین طرح میز ناهارخوری با نام میز شیشه ای ناهارخوری جدید شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای ناهارخوری جدید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای ناهارخوری جدید – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم جذاب ترین طرح میز شیشه ای به شمار می رود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده شده در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای ناهارخوری جدید – کریستال

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای ناهارخوری جدید – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد .

 

میز شیشه ای ناهارخوری جدید – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میز ناهارخوری رستوران چاپ کرد .

 

میز شیشه ای ناهارخوری جدید – پایه استیل 

در این طرح از میزهای شیشه ای شاهد ترکیب شیشه های خم و پایه های فلزی هستیم ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف شیشه خم و طرق مقابل شیشه مسطح به پایه استیل چسبیده خواهد شد .

 

میز شیشه ای ناهارخوری جدید – گرد

برای تولید شیشه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گردبر دستی و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده خواهد شد .

 

میز شیشه ای ناهارخوری جدید – دو طبقه 

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای مدرن فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق به میز متصل خواهد شد ، میزهای دو طبقه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای ناهارخوری جدید – تاشو

طرح خاص دیگری میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع میزها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای ناهارخوری جدید - اینستاگرام

 

میز شیشه ای ناهارخوری جدید - واتساپ

 

 

در صورت تمایل از طریق زیر میز شیشه ای ناهارخوری جدید را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای ناهارخوری جدید و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای ناهارخوری جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای ناهارخوری جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای ناهارخوری جدید

میز شیشه ای ناهارخوری جدید

میز شیشه ای ناهارخوری جدید

میز شیشه ای ناهارخوری جدید

میز شیشه ای ناهارخوری

میز شیشه ای ناهارخوری

میز شیشه ای ناهارخوری

میز شیشه ای ناهارخوری

میز شیشه ای ناهارخوری

میز شیشه ای ناهارخوری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای ناهارخوری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند