فهرست این مقاله

میز شیشه ای پایه استیل

تولید انواع میز شیشه ای پایه استیل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     0912823524202188621912

 

میز شیشه ای پبا پایه استیل

 

میز شیشه ای پایه استیل

میزهای شیشه ای دارای دسته بندهای مختلفیست به طوری که هر یک از دسته ها دارای زیرشاخه های متعددی می باشد ،جدیدترین آن میز شیشه ای خم و میز شیشه ای پایه استیل است در این مقاله به بررسس انواع میزهای شیشه ای پایه استیل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای پایه استیل را تولید کرده است که برای مشاهده ی ان ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای پایه استیل – خم

میزهای شیشه ای با پایه فلزی به دو دسته ی میزهای شیشه ای خم با پایه استیل و میزهای شیشه ای لیزری با پایه استیل تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذاب تر به نظر می رسد ، برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قاب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای پایه استیل – کریستال

میزشیشه های از نظر شفافیت شیشه به سه دسته ی شیشه های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال دارای بیشترین میزان شفافیت است این نوع شیشه ها دارای ضخامت 6 الی 20 میل می باشد .

 

میز شیشه ای پایه استیل – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز شیشه ای پایه استیل – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند به بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت رنگی و مات ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه ار روی میز حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، میزهای پایه استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز شیشه ای پایه استیل – ناهارخوری

بزرگترین نوع میزهای شیشه ای که معمولا در ابعاد 100 * 240 سانتی متر است و برای تولید آن از شیشه های 16 میل کریستال استفاده می شود ، البته میز شیشه ای ناهارخوری در ابعاد دیگری قابل تولید است ، میزهای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای پایه استیل – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اسغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای پایه استیل - اینستاگرام

 

میز شیشه ای پایه استیل - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز شیشه ای پایه استیل به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای پایه استیل و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای پایه استیل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای پایه استیل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای پایه استیل

میز شیشه ای پایه استیل

میز شیشه ای پایه استیل

میز شیشه ای پایه استیل

میز شیشه ای پبا پایه استیل

میز شیشه ای پبا پایه استیل

میز شیشه ای پایه استیل

میز شیشه ای پایه استیل

میز شیشه ای پایه استیل

میز شیشه ای پایه استیل

میز شیشه ای پایه استیل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای پایه استیل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند