فهرست این مقاله

میز شیشه ای کریستال

تولید انواع میز شیشه ای کریستال در صنایع شیشه کولیوند               0912823524202188621912

 

میز شیشه ای کریستال

میز شیشه ای کریستال

میزهای تمام شیشه ای همیشه یکی از جذاب ترین طرح های میز محسوب می شود که امروزه به کرات در پروژه های لوکس ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میزهای لاکچری تمام شیشه ای و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میز در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز ناهارخوری شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای – خم

جذاب ترین طرح میزهای تمام شیشه ای بدون تردید میزهای تمام شیشه ای خم به شمار می رود ، فرآیند تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای کریستال – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز شیشه ای کریستال – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای مدرن استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز شیشه ای کریستال – ناهارخوری 

بزرگترین طرح میزهای مدرن به طور طبیعی میز ناهارخوری است که برای تولید آن از شیشه های 16 میل و 20 میل بکار می رود این نوع میزها معمولا دارای ابعاد 110 * 230 سانتی متر می باشد ، میزهای ناهارخوری فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای کریستال – جلو مبلی 

میزهای جلو مبلی نیز به کمرات در پروژه های مدرن بکار می رود که اغلب دارای ابعاد استاندارد 60 * 120 سانتی متر است به همین دلیل برای تولید آن از شیشه های 12 میل و 15 میل برده برده خواهد شد ، میزهای جلو مبلی در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

میز شیشه ای کریستال - اینستاگرام

 

میز شیشه ای کریستال - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان میز شیشه ای کریستال را به صنایع کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت شیشه های میز و سفارش آن ها می توانید به شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های کریستال در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای کریستال

میز شیشه ای کریستال

میز شیشه ای کریستال

میز شیشه ای کریستال

میز شیشه ای کریستال

میز شیشه ای کریستال

میز شیشه ای کریستال

میز شیشه ای کریستال

میز شیشه ای کریستال

میز شیشه ای کریستال

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند