فهرست این مقاله

میز شیشه ای ۲۰ میل

تولید انواع میز شیشه ای ۲۰ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند             ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

میز شیشه ای 20 میل

 

میز شیشه ای ۲۰ میل

میزهای شیشه ای همانطور که مقاله های متعددی شرح داده شد جذاب ترین طرح میزهای مبلمان محسوب می شود که اغلب به عنوان میزهای ناهارخوری ، میزهای جلو مبلی و اداری مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میزهای شیشه ای مدرن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای – خم 

رایج ترین طرح میزهای شیشه ای که با نام میز خم شیشه ای شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میزهای شیشه ای – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، بنفش و سبز می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز مورد استفاده کرد به طور مثال در فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برده شود .

 

میز شیشه ای – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان بوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز شیشه ای ۲۰ میل – پایه استیل 

در این طرح یک طرف میز از شیشه خم تشکیل شده و طرف مقابل پایه استیل به شیشه مسطح چسبیده شده است این نوع میزها در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد .

 

میز شیشه ای ۲۰ میل – ناهارخوری 

بزرگ ترین طرح میزهای شیشه ای بدون تردید نمیز ناهارخوری به شمار می رود که اغلب در ابعاد استاندارد ۱۲۰ * ۲۹۰ سانتی متر تولید می شود این نوع میزها بیشتر به صورت طرح دار و به صورت رنگی ایجاد خواهد شد .

 

میز شیشه ای ۲۰ میل – جلو مبلی 

رایج ترین طرح میزهای شیشه ای که با نام میز جلو مبلی و میز عسلی شناخته شده است ابن نوع میزها اغلب در ابعاد استاندارد ۶۰ * ۹۰ با ارتفاع ۴۰ سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل ایجاد است .

 

میز شیشه ای 20 میل - اینستاگرام

 

میز شیشه ای 20 میل - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان میز شیشه ای ۲۰ میل را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت میزهای شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میزهای شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای 20 میل

میز شیشه ای 20 میل

میز شیشه ای 20 میل

میز شیشه ای 20 میل

میز شیشه ای 20 میل

میز شیشه ای 20 میل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میزهای شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند