فهرست این مقاله

میز شیشه ای 6 نفره

تولید انواع میز شیشه ای 6 نفره در صنایع شیشه و آینه کولیوند                       0912823524202188621912

 

میز شیشه ای 6 نفره

 

میز شیشه ای 6 نفره

میزهای شیشه ای همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد جدیدترین طرح میزهای اداری ، ساختمانی و تجاری محسوب می شود که در ابعادمختلفی تولید می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میزهای شیشه ای مدرن و ویزگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میزهای شیشه ای خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای  – خم 

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر نحوه ی تولید به دو دسته ی میز شیشه ای خم و میز شیشه ای لیزری تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذاب تر به نظر می رسد برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته می شود در نهایت شیشه به همراه قالب داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای رنگی استفاده کرد به طور مثال برای فضای داخلی سفید رنگ از میزهای مشکی بکار برده خواهد شد ، میزهای رنگی در مجله ی THE BEST DESIGN FI به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

میز شیشه ای 6 نفره – کریستال 

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد ، شیشه های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای 6 نفره – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، میزهای طرح دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گفت .

 

میز شیشه ای 6 نفره – مات 

به طور کلی میزهای شیشه ای مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، میزهای مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای 6 نفره - اینستاگرام

 

میز شیشه ای 6 نفره - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان میز شیشه ای 6 نفره را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت میزهای شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209212140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میزهای شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای 6 نفره

میز شیشه ای 6 نفره

میز شیشه ای 6 نفره

میز شیشه ای 6 نفره

میز شیشه ای 6 نفره

میز شیشه ای 6 نفره

میز شیشه ای 6 نفره

میز شیشه ای 6 نفره

میز شیشه ای 6 نفره

میز شیشه ای 6 نفره

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میزهای شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند