فهرست این مقاله

میز شیشه ای 8 نفره

تولید انواع میز شیشه ای 8 نفره در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

 

میز شیشه ای 8 نفره

 

میز شیشه ای 8 نفره

میزهای شیشه ای همانطور که در مقاله های متعددی طرح داده شد جذاب ترین طرح میز مبلمان محسوب می شود که در طرح های بسیار مختلفی تولید شده است ، در این مقاله به بررسی انواع میزهای شیشه ای چند منظوره و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز شیشه ای ناهارخوری کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای 8 نفره – خم 

میزهای شیشه ای به طور کلی به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذاب تر و زیباتر به نظر می رسد این نوع میزها با استفاده از شیشه های مختلفی تولید می باشد .

 

میز شیشه ای 8 نفره – کریستال 

این نوع میزها از نظر شفافیت نیز به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد ، میزهای کریستال در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز شیشه ای 8 نفره – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه روی میزهای شیشه ای ایجاد خواهد شد ، میزهای طرح دار در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های دکوری معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

میز شیشه ای 8 نفره – مات 

میزهای شیشه ای مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، میزهای مات در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر ان قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای 8 نفره – پایه استیل 

در این طرح شاهد ترکیب میزهای شیشه ای خم و پایه های فلزی خواهید بود به طوری که یک طرف میز از شیشه خم تشکیل شده و طرف مقابل پایه استیل به شیشه چسبیده شده است ، به طور مثال در طرح های جدید از میزهای شیشه ای خم به کرات در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پایه های استیل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای 8 نفره – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی مشکی ، سبز و … می توان از این نوع شیشه های برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های دودی بکار برده خواهد شد ، میزهای رنگی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای 8 نفره - اینستاگرام

 

میز شیشه ای 8 نفره - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع کولیوند جهت سفارش میز شیشه ای 8 نفره

برای اطلاع از قیمت میزهای شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میزهای شیشه ای در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای 8 نفره

میز شیشه ای 8 نفره

میز شیشه ای 8 نفره

میز شیشه ای 20 میل

میز شیشه ای 8 نفره

میز شیشه ای 8 نفره

میز شیشه ای 8 نفره

میز شیشه ای 8 نفره

میز شیشه ای 8 نفره

میز شیشه ای 8 نفره

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند