فهرست این مقاله

میز شیشه منحنی

تولید انواع میز شیشه منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      0912823524202188621912

 

 

میز شیشه منحنی

 

میز شیشه منحنی

شیشه های تولید شده در صنعت شیشه دارای دسته بندی های مختلفی است به طوری که هر یک از شیشه ها در پروژه خاصی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های خم و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه خم سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه منحنی – کریستال 

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

میز شیشه منحنی – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

میز شیشه منحنی – 20 میل 

در پروژه های که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز شیشه منحنی – ناهارخوری 

بزرگترین طرح میزهای شیشه ای بدون تردید میز ناهارخوری شیشه ای محسوب می شود که معمولا با استفاده از شیشه های 15 میل و 20 میل کریستال تولید خواهد شد البته از شیشه های 12 میل نیز بکار برد .

 

میز شیشه منحنی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره یری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های خم به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجوعه را روی شیشه حکاکی کرد ، میزهای طرح دار در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

میز شیشه منحنی – جلو مبلی 

میزهای جلو مبلی نسبت به میزهای ناهارخوری از ابعاد کوچکتری برخوردار است این نوع میزها معمولا در اندازه 60 * 90 تولید می شود که در پروژه های لاکچری و مدرن مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، میزهای جلو مبلی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه منحنی - اینستاگرام

میز شیشه منحنی - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز شیشه منحنی به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های خم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای منحنی

میز شیشه ای منحنی

میز شیشه منحنی

میز شیشه منحنی

میز شیشه منحنی

میز شیشه منحنی

میز شیشه منحنی

میز شیشه منحنی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند