فهرست این مقاله

میز عسلی شیشه ای سه تیکه

تولید انواع میز عسلی شیشه ای سه تیکه در صنایع کولیوند                                         0912823524202188621912 

 

میز عسلی شیشه ای سه تیکه

 

میز عسلی شیشه ای سه تیکه

میزهای عسلی همانطور که در مقاله های دیگری نیز شرح داده شد با استفاده از متریال های مختلفی مانند چوب ، استیل و شیشه تولید می شود که با توجه به نوع طراحی داخلی هر ساختمانی یک از این نوع میزها مورد استفاده قرار می گیرد در این مقاله جدیدترین طرح این نوع میزها که با نام میز عسلی شیشه ای سه تیکه شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

 

میز عسلی شیشه ای سه تیکه – خم 

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو روش لیزری و خم تولید می شوند که در این بین میزهای شیشه ای خم جذاب ترین و زیباترین نوع میز عسلی به شمار می رود که برای تولید آن ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز عسلی شیشه ای سه تیکه – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای عسلی استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

میز عسلی شیشه ای سه تیکه – کریستال 

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز عسلی شیشه ای سه تیکه – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز عسلی شیشه ای سه تیکه – مات 

شیشه های مات به دو دسته ی ساتینا و سندبلاست تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید خواهد شد در حالی که شیشه ساتینا قط به صورت ساده وجود دارد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است شیشه های مات بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز عسلی شیشه ای سه تیکه – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز عسلی شیشه ای سه تیکه - اینستاگرام

 

میز عسلی شیشه ای سه تیکه - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان میز عسلی شیشه ای سه تیکه را به صنایع کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت میز عسلی شیشه ای سه تیکه  و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز عسلی شیشه ای سه تیکه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز عسلی شیشه ای سه تیکه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز عسلی شیشه ای سه تیکه

میز شیشه ای منحنی

میز عسلی شیشه ای سه تیکه

میز عسلی شیشه ای سه تیکه

میز عسلی شیشه ای سه تیکه

میز عسلی شیشه ای سه تیکه

میز عسلی شیشه ای سه تیکه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز عسلی شیشه ای سه تیکه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند