فهرست این مقاله

میز عسلی شیشه ای

تولید انواع میز عسلی شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         0912823524202188621912

 

میز عسلی شیشه ای

 

میز عسلی شیشه ای

اجرای نمای شیشه ای در چند سال گذشته رشد بسیار چشمگیری را داشته تا جایی که امروزه حتی میزهای تمام شیشه ای نیز تولید می شود در حالی که در گذشته حتی ترس از شیشه های رومیزی وجود داشت اما اکنون شاهد استفاده از میزهای تمام شیشه ای هستیم ، میز عسلی شیشه ای یکی دیگر از انواع میزهای شیشه ای تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند می باشد که در ابعاد مختلفی تولید شده است .

نمای بسیار زیبای میز عسلی شیشه ای هر فردی با هر سلیقه ای را مجاب به خرید آن خواهد کرد چرا که طراحی بسیار جذاب و خاص این نوع میزها توجه افراد را جلب می کند از طرفی هم نمای شیشه ای در طراحی دکوراسیون داخلی روز دنیا به عنوان جدیدترین نمای داخلی و خارجی ساختمان محسوب می شود .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی میز عسلی شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 100 طرح مختلف میز شیشه ای را تولید کرده است که حتی برخی از طرح های اجرا شده هنوز در کشورهای اروپایی تولید نشده است .

 

نحوه ساخت میز عسلی شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند

در ابتدا ابعاد دقیق و طرح میز شیشه ای عسلی تعیین می گردد سپس با توجه به ابعاد و طرح شیشه مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده می شود به عنوان مثال برای ساخت یک میز شیشه ای با طول 50 سانتی متر ، عرض 30 سانتی متر و ارتفاع 40 سانتی متر از شیشه های 12 میل استفاده می شود در محله بعدی از تولید میز عسلی شیشه ای با توجه به روش ساخت تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند فرآیند ساخت میز شیشه ای را آغاز خواهد کرد .

به طور کلی برای ساخت میز عسلی شیشه ای دو روش وجود دارد در روش اول از تکنیک UV برای چسبیدن شیشه به یکدیگر استفاده می شود به طوری که شیشه ای که بعنوان صفحه میز و دو شیشه ای که به عنوان پایه های میز در نظر رگفته شده برش داده می شود سپس توسط چسب های UV با یکدیگر چسبیده می شوند در این روش اثری از چسب روی شیشه ها مشاهده نخواهد شد .

در روش دوم میز عسلی شیشه ای به صورت خم تولید خواهد شد به طوری که یک شیشه با در نظر گرفتن طول ، عرض و ارتفاع میز برش داده شده سپس قالب فلزی میز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا می شود تا اینکه به صورت کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

 میز عسلی شیشه ای کریستال

به طور کلی برای ساخت میزهای شیشه ای می توان از سه نوع شیشه فلو.ت ، کلیر و کریستال استفاده کرد که به طبع شیشه کریستال رومیزی به دلیل شفافیت و درخشندگی موجب نمای زیباتر میز عسلی شیشه ای می شود ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل وجود دارد .

خوشبختانه شیشه های کریستال ایرانی نیز به تازگی در ضخامت های مختلفی تولید شده است که با نام شیشه وین وایت شناخته می شود ، جالب است بدانید که قیمت تولید میز عسلی شیشه ای با استفاده از شیشه کریستال ایرانی حدود 50 درصد از تولید میز شیشه ای عسلی با  شیشه کریستال خارجی کمتر است .

 

میز عسلی شیشه ای رنگی

میزهای شیشه ای را می توان در رنگ های مختلفی تولید کرد و در واقع رنگ میز را با سایر رنگ های بکار رفته در طراحی دکوراسیون داخلی تطبیق داد ، میز عسلی شیشه ای رنگی به دو صورت دو رو نما و یک رو نما تولید می شود در روش اول از شیشه های رنگی ساده استفاده می شود اما در روش دوم از شیشه های لاکوبل رنگی که پشت شیشه توسط دستگاه چاپ رنگ خواهد شد بکار برده می شود .

 

میز عسلی شیشه ای طرح دار 

با بهره گیری از دستگاه چاپ در صنایع شیشه و آینه کولیوند میز های شیشه ای طرح دار نیز تولید می شود به طوری که طرح مورد نظر روی شیشه به صورت رنگی ایجاد می شود لازم به ذکر است علاوه بر میز عسلی شیشه ای ، میزهای شیشه ای ناهارخوری ، اداری و جلو مبلی نیز در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود .

 

میز عسلی شیشه ای مات

با استفاده از شیشه های مات سندبلاست و ساتینا نیز می توان میزهای شیشه ای را تولید کرده ، این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت اصلی آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

میز عسلی شیشه ای حکاکی شده

با استفاده از دستگاه اینگریوینگ نیز طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای جلو مبلی و عسلی حکاکی می شود در واقع در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی میز عسلی شیشه ای حکاکی کرد و نمای زیبایی را در فضای داخلی ساختمان ایجاد کرد .

 

میز عسلی شیشه ای اسیدکاری شده

طرح جدیدی از میزهای شیشه ای عسلی که الگوهای مختلفی روی میز شیشه ای اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص ، دستگاه کاتر پلاتر و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

میز عسلی شیشه ای گرد

برای تولید شیشه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از روش دستی ( الماس شیشه بری ) و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

میز عسلی شیشه ای هوشمند 

طرح خاصی از میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است میز عسلی شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

میز عسلی شیشه ای هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح میز عسلی معرفی شده است .

 

میز عسلی شیشه ای ضخیم

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک عسلی با ابعاد 50 * 120 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل بکار برد ، میزهای ضخیم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز عسلی شیشه ای تاشو

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز عسلی شیشه ای 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نشده و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود ، میزهای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز عسلی شیشه ای - اینستاگرام

 

میز عسلی شیشه ای - واتساپ

 

 

جهت ارتباط با کارشناسان فروش و سفارش میز عسلی شیشه ای از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز عسلی شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز عسلی شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز عسلی شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های فلوت و کریستال با درجه کیفیت +A صورت می گیرد و به دلیل فروش مستقیم با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد .

 

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی شیشه ای

میز شیشه ای عسلی

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی شیشه ای

میز عسلی شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز عسلی شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند