فهرست این مقاله

میز عسلی

تولید انواع میز عسلی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز عسلی

 

میز عسلی

میزهای عسلی از گذشته های دور در خانه ها وجود داشت اما نوع متریالی که برای تولید این نوع میزها استفاده می شود متفاوت است ، جدیدترین طرح میز عسلی با نام میز شیشه ای عسلی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی ها و انواع آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز خم عسلی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز عسلی – خم

به طور کلی میزهای عسلی به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذاب تر به نظر می رسد برای تولید نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز عسلی – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافییت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۸ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

میز عسلی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میز حکاکی کرد .

 

میز عسلی – پایه فلزی

در این طرح از میرهای شیشه ای شاهد ترکیب شیشه های خم و پایه های فلزی خواهید بود ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف شیشه خم و طرف مقابل شیشه به پایه فلزی چسبیده می شود .

 

میز عسلی – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز عسلی – دو طبقه 

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق استیل به میز متصل خواهد شد .

 

میز عسلی – تاشو

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستبد بهتر است که از میز عسلی تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

میز عسلی – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای ۲۰ میل فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

میز عسلی - اینستاگرام

 

میز عسلی - وانساپ

 

 

در صورت تمایل از طریق زیر جهت سفارش میز عسلی اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت میز عسلی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز عسلی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز عسلی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

میز عسلی

میز عسلی

میز عسلی

میز عسلی

میز عسلی

میز عسلی

میز عسلی

میز عسلی

میز عسلی

میز عسلی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز عسلی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند