فهرست این مقاله

میز مدیریت شیشه ای

تولید انواع میز مدیریت شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

میز مدیریت شیشه ای

 

میز مدیریت شیشه ای

امروزه با توجه به این موضوع که شیشه در طراحی دکوراسیون خارجی و داخلی ساختمان بسیار بیشتر از گذشته مورد استفاده قرار می گیرد تولید وسایل کاربردی و تزیینی با استفاده از شیشه رواج پیدا کرده است به طوری که حتی میزهای اداری نیز به صورت شیشه ای تولید می شوند ، یکی از جدیدترین آن ها میز مدیریت شیشه ای نام دارد که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری تا کنون بیش از 20 طرح مختلف میز مدیریت شیشه ای را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

به طور کلی میزهای شیشه ای با هدف اجرای نمای شیشه ای در طراحی دکوراسیون داخلی تولید شد که آلمان اولین کشوری بود میز مدیریت شیشه ای و سایر میزهای شیشه ای را در مراکز اداری و فروشگاهی بکار برد جالب است بدانید شرکت بنز در آلمان از یک نمای شیشه ای مدرن تشکیل شده است .

 

فرآیند تولید میز مدیریت شیشه ای 

در گام نخست طرح و ابعاد دقیق میز باید تعیین گرد چرا که ضخامت شیشه با توجه به دو معیار اشاره شده مشخص خواهد شد در واقع پس از این که نقشه میز کشیده شد در کارخانه فرآیند تولید میز مدیریت شیشه ای آغاز می شود به طوری که شیشه ها در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC و MASTER برش داده می شود .

به طر کلی میز مدیریت شیشه ای را می توان در سه طرح مختلف تولید کرد در حالت اول میز شیشه ای به صورت خم 90 درجه تولید می شود به عبارتی ابتدا قالب فلزی طرح مورد نظر ساخته شده سپس شیشه به هماره قالب فلزی وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا می شود به این نوع میزها میز شیشه ای خم گفته می شود .

در حالت دوم میز مدیریت شیشه ای توسط چسب های UV تولید می شود به طوری که ابتدا شیشه ها در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با چسب های UV و دستگاه تابش نور ماورا بنفش شیشه ها به یکدیگر چسبیده خواهد شد به طور یکه اثری از چسب روی شیشه دیده نخواهد شد ، در حالت سوم شیشه ای با ضخامت های 12 ، 15 میل و 20 میل روی یک پایه فلزی یا سنگی قرار داده می شود .

 

میز مدیریت شیشه ای کریستال 

برای تولید میزهای شیشه ای بهتر است که از شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر استفاده شود چرا که شفافیت بسیار بالای این نوع شیشه ها موجب زیباتر تر شدن میز خواهد شد ، شیشه کریستال رومیزی در ضخامت های 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل وجود دارد که با توجه به ابعاد میز ضخامت آن تعیین می گردد .

 

میز مدیریت شیشه ای رنگی

طراحان دکوراسیون داخلی به ترکیب صحیح رنگ ها در فضای داخلی اهمیت ویژه ای می دهند از همین رو بهتر است که از شیشه های رنگی رومیزی جهت تولید میزهای شیشه ای بکار برد البته توجه داشته باشید که شیشه های رنگی به دو صورت دو رو نما و یک رو نما یا لاکوبل تولید می شود ، به طور مثال برای فضایی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از شیشه مشکی برای تولید میز مدیریت شیشه ای استفاده کرد .

 

میز مدیریت شیشه ای طرح دار  

با استفاده از شیشه های طرح دار رومیزی می توان میزهای شیشه ای مدرن را تولید کرد به طوری که معمولا لوگوی مجموعه روی شیشه چاپ خواهد شد البته طرح را می توان به صورت حکاکی روی شیشه و سندبلاست نیز ایجاد کرد ، میز مدیریت شیشه ای طرح دار به نوعی جنبه تبلیغاتی نیز برای مجموعه خواهد داشت .

 

میز مدیریت شیشه ای سکوریت 

برای تولید میزهای شیشه ای بهتر است که از شیشه های سکوریت شده استفاده کرد چرا که در این صورت مقاومت شیشه بیشتر شده و حتی اگر شیشه شکسته شود ذرات آن برخلاف شیشه های ساده پودر خواهد شد .

 

میز مدیریت شیشه ای مات 

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود ، این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارد اما تفاوت اصلی آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

میز مدیریت شیشه ای با اشکال خاص

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و MASTER می توان میزهای شیشه ای را در اشکال مختلفی تولید کرد به طور مثال یم توان صفحه شیشه ای میز را به شکل L برش داد .

 

میز مدیریت شیشه ای حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر می توان طرح های مختلفی را روی میزهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، میز مدیربیت شیشه ای حکاکی شده در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

میز مدیریت شیشه ای حکاکی شده محبوب ترین طرح میزهای شیشه ای محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات میزهای شیشه ای به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد ، این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

میز مدیریت شیشه ای گرد

برای تولید شیشه های میز گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از روش دستی ( گرد بر ) و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

میز مدیریت شیشه ای اسیدکاری شده

طرح جدیدی از میزهای شیشه ای که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، میز مدیریت شیشه ای اسیدکاری شده در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین و ژاپن به کرات استفاده می شود این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

میز مدیریت شیشه ای هوشمند

طرح خاصی از میزهای مدیریت شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است کیز مدیریت شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت میز مدیریت شیشه ای هوشمند تقریبا دو برابر میزهای مدیریت شیشه ای ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع میزها فقط در ساختمان های لوکس استفاده می کنند ، میز مدیریت شیشه ای در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح میز مدیریتی معرفی شده است .

 

میز مدیریت شیشه ای کامپیوتر 

برای تولید میزهای کامپیوتر شیشه ای مدیرتی نوعی از میزها طراحی شده است که در واقع هم به عنوان میز مدیرتی استفاده شده و هم می توان کامپیوتر شخصی را روی قسمت تعبیه شده قرار داد .

 

میز مدیریت شیشه ای ضخیم 

برای تولید میزهای مدیریت با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز با ابعاد 90 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 16 میل بکار برد .

 

میز مدیریت شیشه ای رفلکس

در این طرح از میزهای شیشه ای از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

میز مدیریت شیشه ای دو طبقه 

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو هستند بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق های استیل به شیشه چسبیده خواهد شد .

 

میز مدیریت شیشه ای 20 میل 

در پروزه هایی که ابعاد میز مدیریت بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز مدیریت شیشه ای تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع میزها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز مدیریت شیشه ای - اینستاگرام

 

میز مدیریت شیشه ای - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان میز مدیریت شیشه ای را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

جهت اطلاع از قیمت میز مدیریت شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند میز مدیریت شیشه ای مورد نظر خود را را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز مدیریت شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه ها با درجه کیفیت +A صورت می گیرد و به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز شیشه ای مدیریت

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز مدیریت شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند