فهرست این مقاله

میز مدیریت لاکچری

تولید انواع میز مدیریت لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                             0912823524202188621912

 

میز مدیریت شیشه ای

 

میز مدیریت لاکچری

در شرکت ها و اداره های دولتی استفاده از میزهای اداری به کرات صورت می گیرد به طوری که در طول روز از این نوع میزها توسط افراد استفاده خواهد شد ، یکی از مهم ترین و زیباترین میزهای اداری با نام میز مدیریت لاکچری شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز مدیریت خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز مدیریت لاکچری – خم

به طور کلی میزهای لاکچری به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تفسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم جذاب ترین طرح میزهای شیشه ای محسوب می شود ، برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز مدیریت لاکچری – پایه فلزی

میزهای شیشه ای پایه فلزی از ترکیب شیشه های 15 میل و 20 میل و پایه های فلزی تشکیل شده است ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف میز از شیشه خم 90 درجه تشکیل شده و طرق مقابل شیشه به پایه استیل چسبیده خواهد شد .

 

میز مدیریت لاکچری – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد .

 

میز مدیریت لاکچری – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز مدیریت لاکچری – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای کریستال شفاف ترین نوع میز شیشه ای به شمار می رود این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز مدیریت لاکچری – چوبی

در این طرح از میزهای شیشه ای ترکیبی از شیشه های کریستالی و چوب راش را خواهیم داشت ، این نوع میزها با نام میز شیشه ای چوبی و میز مدیریت کلاسیک شناخته شده است .

 

میز مدیریت لاکچری – دو طبقه 

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق به میز متصل خواهد شد ، میزهای دو طبقه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی ان قرار خواهند گرفت .

 

میز مدیریت لاکچری – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

میز مدیریت لاکچری – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز مدیریت لاکچری - اینستاگرام

 

میز مدیریت لاکچری - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز مدیریت لاکچری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز مدیریت لاکچری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524202188621912 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز مدیریت لاکچری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز مدیریت لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز مدیریت لاکچری

میز مدیریت لاکچری

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت لاکچری

میز مدیریت لاکچری

میز مدیریت لاکچری

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز مدیریت لاکچری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند