فهرست این مقاله

میز مدیریت

تولید انواع میز مدیریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز مدیریت

 

میز مدیریت

میزهای اداری به به طور کلی به سه دسته ی میزهای منشی ، میزهای مدیریت ، میز کنفرانس و میز رایانه تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای مدیریت مهم ترین نوع میز اداری محسوب می شود ، در این مقاله به طور اختصاصی به انواع میز مدیریت می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرخ مختلف این نوع میزها از جمله میز مدرن مدیریت شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز مدیریت – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای مدیریت به دو دسته ی میزهای شیشه ای خم و میزهای شیشه ای لیزری تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم جذاب ترین طرح میز شیشه ای به شمار می رود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز مدیریت – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای کریستال شفاف ترین طرح میز شیشه ای به شمار می رود این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

میز مدیریت – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای مدیریت استفاده کرد ، به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز مدیریت – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای مدیریت به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میز حکاکی کرد .

 

میز مدیریت – با پایه فلزی

در این طرح از میزهای مدیریت شاهد ترکیب شیشه های خم و پایه های فلزی هستیم ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف شیشه خم و طرف دیگر شیشه به پایه فلزی چسبیده خواهد شد .

 

میز مدیریت – هوشمند

جدیدترین طرح میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

میز مدیریت – دو طبقه 

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه استفاده کرد ، طبقه شیشه ای توسط یراق استیل به میز چسبیده خواهد شد .

 

میز مدیریت – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز مدیریت - اینستاگرام

 

میز مدیریت - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش میز مدیریت

برای اطلاع از قیمت میز مدیریت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز مدیریت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز مدیریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز مدیریت

میز مدیریت

میز مدیریت

میز مدیریت

میز مدیریت

میز مدیریت

میز مدیریت

میز مدیریت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز مدیریت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند