فهرست این مقاله

میز ناهارخوری شیشه ای پایه استیل

تولید انواع میز ناهارخوری شیشه ای پایه استیل در صنایع کولیوند                         0912823524202188621912

 

میز شیشه ای پایه استیل

 

میز ناهارخوری شیشه ای

امروزه در همه ی خانه ها نوعی از میزهای ناهارخوری وجود دارد که در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی زمان قابل توجهی را صرف انتخاب این نوع میزها می کنند در این مقاله به بررسی انواع میز شیشه ای از جمله میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندکی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز ناهارخوری مدرن و خم شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز ناهارخوری شیشه ای پایه استیل – خم 

جذاب ترین نوع میزهای ناهارخوری که با نام میز شیشه ای خم شناخته شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه با استفاده از دستگاه CNC و MASTER در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

میزهای ناهارخوری خم دارای دسته بندی مختلفی چون میز ناهارخوی 4 نفره ؛ میز ناهارخوری 6 نفره ، میز ناهارخوری 8 نفره و میز ناهارخوری 10 نفره است که برای هر یک از آن ها نوع خاصی از شیشه ها بکار می رود .

 

میز ناهارخوری شیشه ای پایه استیل – کریستال 

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفایفت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای پایه استیل – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها استفاده کرد ه طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی جهت تولید میزهای شیشه ای مدرن بکار برده خواهد شد ، میزهای رنگی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

میز ناهارخوری شیشه ای پایه استیل – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و سطح طراحی داخلی به میزان قابل توجهی ارتقا می یابد .

 

میز ناهارخوری شیشه ای پایه استیل – 20 میل 

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای 10 نفره ناهارخوری و کنفرانس از شیشه های 20 میل کریستال بلژیک و شیشه های 20 میل چینی بکار برده می شود .

میزهای شیشه ای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای و مهندسان ساختمانی در دنیا قرار گرفته است .

 

میز ناهارخوری شیشه ای پایه استیل - اینستاگرام

 

میز ناهارخوری شیشه ای پایه استیل - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز ناهارخوری شیشه ای پایه استیل به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز ناهارخوری شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز ناهارخوری شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز ناهارخوری شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر ، کریستال صادراتی و کریستال بلژیک صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت و حتی یک کارت گارانتی 2 ساله بی قید و شرط نیز داده می شود .

 

میز ناهارخوری شیشه ای پایه استیل

میز ناهارخوری شیشه ای

میز شیشه ای پایه استیل

میز شیشه ای پایه استیل

میز شیشه ای پایه استیل

میز شیشه ای پایه استیل

میز شیشه ای پایه استیل

میز شیشه ای پایه استیل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.koolivand.com

تیم تحریریه کولیوند