فهرست این مقاله

میز کامپیوتر شیشه ای

تولید انواع میز کامپیوتر شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

تولید میزهای شیشه ای در چند سال گذشته رشد بسیار زیادی را داشته به طوری که در قسمت های مختلف یک ساختمان از این نوع میزها به جای میزهای چوبی و … استفاده می شود ، میز کامپیوتر شیشه ای نیز یکی دیگر از انواع میزهای شیشه ای محسوب می شود که در اجرای طراحی دکوراسیون داخلی اداری به صورت مدرن کاربرد دارد .

جذابیت نمای شیشه ای به گونه ای است که هر فردی و با هر سلیقه ای را تحت تاثیر قرار می دهد و اجرای چنین نمایی به سایر نماهای ساختمانی چه در داخل ساختمان و چه در خارج ساختمان ترجیح داده می شود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف میز کامپیوتر شیشه ای را تولید کرده است .

در کشورهای اروپایی مانند آلمان و ایتالیا تولید میزهای شیشه ای قدمت بیشتری داشته و اغلب طراحان دکوراسیون داخلی از میز کامپیوتر شیشه ای و سایر میزهای شیشه ای در ساختمان مسکونی ، اداری و تجاری استفاده می کنند ، جالب است بدانید که برای اولین بار در شرکت اپل میز کامپیوتر شیشه ای اجرا شد و مورد استقبال بسیار زیاد مدیران ارشد و کارمندان این شرکت بزرگ بین المللی قرار گرفت .

 

فرآیند تولید میز کامپیوتر شیشه ای

برای تولید میزهای شیشه ای اداری در گام نخست باید طرح میز انتخاب گردد به عبارتی روش ساخت میز که آیا به صورت UV یا خم باشد مشخص شده باشد همانطور که مطلع هستید در روش UV شیشه ها به هم چسبیده می شوند بدون آنکه اثری از چسب روی میز کامپیوتر شیشه ای دیده شود اما در روش خم لبه های میز به اصطلاح خم ( CURVE) خواهد شد .

پس از تعیین طرح میز و با توجه به ابعاد مورد نیاز ضخامت شیشه ها تعیین می گردد چرا که با بزرگتر شدن ابعاد میز به طبع ضخامت شیشه ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد ، در مرحله ی بعدی از تولید میز کامپیوتر شیشه ای در روش UV شیشه ها با استفاده از چسب های مخصوصی توسط نور ماورا بنفش به هم چسبیده می شوند .

برای ساخت میز شیشه ای خم ابتدا قالب فلزی میز طبق طرح ساخته شده سپس به همراه شیشه وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا می شود تا اینکه شیشه در اثر حرارت بسیار بالا به شکل قالب فلزی درآید ، میز کامپیوتر شیشه ای خم ماندگاری بسیار بالایی دارد و تا زمانی که شیشه در اثر ضربه شدیدی شکسته نشود سالم خواهد ماند اما در میزهای UV پس از چند سال امکان باز شدن چسب ها وجود دارد .

 

میز کامپیوتر شیشه ای کریستال

به طور کلی برای میزهای شیشه ای از سه نوع شیشه فلوت ، کلیر و کریستال یا اکسترا کلیر می توان استفاده کرد در این بین شیشه کریستال بیشترین شفافیت را داشته و شیشه فلوت پایین ترین قیمت را برخوردار است ، تفاوت این شیشه ها در میزان شفافیت آن ها است لذا با استفاده از شیشه های کریستال می توان یک میز کامپیوتر شیشه ای بسیار زیبا و مدرن را تولید کرد .

 

میز کامپیوتر شیشه ای رنگی

با استفاده از شیشه های رنگی نیز می توان میزهای شیشه ای رنگی را تولید کرد ، به دو صورت میزهای شیشه ای رنگی تولید می شود در روش اول از شیشه های رنگی ساده یا دو رو نما استفاده خواهد شد اما در روش دوم از شیشه ها یک رو نما یا لاکوبل بکار می رود توجه داشته باشید که برای ساخت میز کامپیوتر شیشه ای با ابعاد کوچک از شیشه ۱۰ میل و برای ساخت میزهای شیشه ای بزرگ از شیشه ۲۰ میل استفاده می شود .

 

میز کامپیوتر شیشه ای طرح دار

در طرح های جدید میز شیشه ای معمولا لوگوی شرکت روی شیشه ها به صورت مات یا رنگی ایجاد می شود به طوری که برای تولید شیشه های طرح دار رنگی از دستگاه چاپ و برای تولید شیشه طرح دار مات از دستگاه سندبلاست استفاده می شود ، به طور مثال در سازمان ها و شرکت ها معمولا لوگوی مجموعه روی میز کامپیوتر شیشه ای سندبلاست می شود و به نوعی تبلیغات حرفه ای نیز صورت می گیرد .

 

میز کامپیوتر شیشه ای مات

با استفاده از شیشه های مات سندبلاست و ساتینا نیز می توان میزهای شیشه ای کامپیوتر را تولید کرد تفاوت اصلی این دو نوع شیشه در قابلیت طرح دار شدن شیشه های سندبلاست است در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت مات وجود دارد ، میز کامپیوتر شیشه ای مات جذاب ترین طرح میزهای شیشه ای به شمار می رود این نوع میزها در پروژه های لاکچری استفاده می شود .

 

میز کامپیوتر شیشه ای حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، میز کامپیوتر شیشه ای حکاکی شده در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

میز کامپوتر شیشه ای حکاکی شده محبوب ترین طرح میزهای شیشه ای محسوب می شود به طور که بیش از ۴۰ درصد سفارشات میزهای شیشه ای به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد ، این نوع میزها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

میز کامپیوتر شیشه ای با پایه فلزی

برای نصب میزهای شیشه ای کامپیوتر از دو روش استفاده می شود در روش اول چسب دو طرفه زیر پایه های شیشه ای زده خواهد شد اما در روش دوم از پایه فلزی ثابت و متحرک بکار می رود .

 

میز کامپیوتر شیشه ای اسیدکاری شده 

طرح جدیدی از میزهای شیشه ای که الگوهای مختلفی روی شیشه های کریستال اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع میزها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر استفاده خواهد شد ، میز کامپیوتر شیشه ای اسیدکاری شده در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

میز کامپیوتر شیشه ای هوشمند 

طرح خاصی از میزهای شیشه ای رایانه که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، میز کامپیوتر شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

میز کامپیوتر شیشه ای هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح میز شیشه ای معرفی شده است قیمت میز کامپیوتر شیشه ای هوشمند تقریبا دو برابر میزهای شیشه ای ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع میزها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

میز کامپیوتر شیشه ای مدیریت 

برای اتاق های مدیریت نوعی میزهای شیشه ای طراحی شده که از ابعاد بزرگتری نسبت به میزهای شیشه ای اداری ساده برخوردار است به طوری که براحتی سایر وسایل را می توان روی میز قرار داد .

 

میز کامپیوتر شیشه ای ضخیم

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز کامپیوتر با ابعاد ۱۰۰ * ۱۴۰ سانتی متر باید از شیشه ۱۶ میل بکار برد .

 

میز کامپیوتر شیشه ای رفلکس 

در این طرح از میزهای شیشه ای مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

میز کامپیوتر شیشه ای تاشو

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میر کامپیوتر شیشه ای تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نشده و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

میز کامپیوتر شیشه ای ۲۰ میل 

در پروزه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای شیشه ای ۲۰ میل فقط در پروژه های لوکس و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرته است .

 

میز کامپیوتر شیشه ای - اینستاگرام

 

میز کامپیوتر شیشه ای - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید از طریق زیر میز کامپیوتر شیشه ای را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت میز کامپیوتر شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز کامپیوتر شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز کامپیوتر شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز شیشه ای مدرن

میز کامپیوتر شیشه ای

میز شیشه ای کامپیوتر

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز کامپیوتر شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند