فهرست این مقاله

میز کنسول آینه ای

تولید انواع میز کنسول آینه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         0912823524202188621912

 

میز کنسول آینه ای

 

میز کنسول آینه ای

میز کنسول در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن نقش عمده ای را دارد و در ساختمان هایی که طراحی داخلی آن ها خاص و لوکس است استفاده می شود ، جدیدترین نوع میز کنسول که در کشورهای اروپایی هم تولید می شود میز کنسول آینه ای نام دارد که در واقع همان میز کنسول چوبی است که روی آن با آینه های رنگی و آنتیک به روش های مختلفی آینه کاری شده است .

کشور ایتالیا در ساخت میزهای کنسول پیشتار بوده و اغلب میزهایی که با طرح های متفاوت و خاص تولید می شود برای اولین بار در کشور ایتالیا اجرا شده است از همین رو میز کنسول آینه ای در سال 2019 توسط آفای کالماری طراحی شد و خیلی زود هم مورد توجه طراحان دکوراسیون کشورهای مختلف و عموم مردم قرار گرفت .

به طور کلی ساخت میزهای آینه ای حتی در کشورهای اروپایی نیز رواج پیدا کرده است اما اغلب طراحان دکوراسیون داخلی  از میز کنسول آینه ای جهت تزیین فضای داخلی استفاده می کنند ، آینه کنسول مدرن یا همان میز کنسول آینه ای علاوه بر جنبه کاربردی از نظر تزیینی هم موجب ایجاد یک طراحی مدرن در فضای داخلس ساختمان خواهد شد .

 

نحوه ی ساخت میز کنسول آینه ای 

گام نخست در تولید یک میز کنسول آینه ای تعیین طرح میز و ابعاد آن می باشد به طوری که با توجه فضای داخلی ساختمان و نیاز افراد این دو مورد مشخص خواهد شد پس از اینکه ابعاد و طرح میز مشخص شد فرآیند تولید میز چوبی کنسول آغاز می شود در این مرحله با استفاده از ورق های mdf و pvc میز در طرح مورد نظر ساخته خواهد شد لازم به ذکر است که برش ورق های چوبی با دستگاه CNC صورت می گیرد .

در گام بعدی از تولید میز کنسول آینه ای فرآیند آینه کاری انجام خواهد شد به طوری که با توجه به ابعاد دستگاه CNC چوب که پیش تر یادداشت شد آینه با رنگ مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده می شود ، رنگ آینه باید با توجه به رنگ غالب بر فشای داخلی ساختمان تعیین شود .

در مرحله ی بعدی آینه ای برش داده شد را وارد دستگاه تراش آینه خواهیم کرد و دور آینه ها با ابزار تراش تزیین خواهد شد و در آخرین مرحله از تولید این نوع میزها که حساس ترین قیمت هم به شمار می رود آینه ها را طبق الگو به صورت جورچین روی میز می چسبانیم ، هنگام چسباندن آینه ها رو میز باید دقت کافی انجام شود چرا که کوچکترین اشتباه و جا به جایی در هنگام نصب موجب خواهد شد که کار به صورت نیمه تمام بماند لذا حتی 1 میلیمیتر هم در چیدن آینه ها کنار یکدیگر در ساخت میز کنسول آینه ای حائز اهمیت می باشد .

 

 انواع میز آینه ای تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند

 

میز کنسول آینه ای آنتیک

جدیدترین نوع میز کنسول آینه کاری شده میزهایی هستند که از آینه های آنتیک جهت آینه کاری روی آن استفاده شده است به طبع قیمت این نوع میزها از سایر میزهای کنسول بیشتر است اما نمای بسیار زیبا و جذاب آن هر فردی را مجاب به خرید میز کنسول آینه ای خواهد کرد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه پتینه کاری شده را در رنگ های مختلف نقره ای ، طلایی و مسی تولید می کند .

 

میز کنسول آینه ای رنگی

صنایع شیشه و آینه کوایوند آینه های رنگی طلایی ، برنز ، مسی ، آبی ، بنفش ، دودی و سبز را در ابعاد مختلفی تولید می کند ، اجرای آینه کاری روی میز کنسول با آینه های رنگی در طراحی دکوراسیون داخلی تاثیر چشمگیری خواهد داشت ، به طور مثال برای ساختمانی که رنگ اصلی در فضای داخلی سفید در نظر گرفته شده است باید از آینه دودی برای تولید میز کنسول آینه ای استفاده کرد .

 

میز کنسول آینه ای طرح دار 

با بهره گیری از دستگاه های اینگریوینگ ، تراش و سندبلاست می توان میزهای کنسول آینه ای طرح دار را تولید کرد به طوری که ابتدا آینه های طرح دار در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس طبق الگو کنار هم قرار داده می شوند .

 

میز کنسول آینه ای سه بعدی

یکی از جدیدترین انواع کنسول های آینه ای که از ورق های PVC با ضخامت مختلف زیر آینه ها استفاده می شود به عبارتی هر یک از آینه ها روی ورق PVC چسبیده می شود به طوری که برآمدگی آینه ها موجب ایجاد نمای سه بعدی خواهد شد .

 

میز کنسول آینه ای حکاکی شده

نوع دیگری از آینه های طرح دار و دکوراتیو که با استفاده از آن می توان میزهای کنسول آینه ای را تولید کرده ، برای اجرای حکاکی روی آینه از دستگاه اینگریوینگ ( Engraving ) بکار برده می شود به طور مثال می توان طرح های مختلف هندسی را روی میز کنسول آینه ای حکاکی کرد و نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد کرد .

 

میز کنسول آینه ای ابزار خورده

یکی دیگر از طرح های میزهای آینه ای که لبه آینه ابزار دیاموند یا پخ زده می شود این نوع میز ها نمای ساده ای دارند که اغلب در ساختمان های با طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود .

 

میز کنسول آینه ای با پایه استیل

طرح جدیدی از میزهای کنسول آینه ای که پایه های استیل طلایی و نقره ای زیر میز قرار دارد ، این نوع میزها با نام میز آینه ای مدرن نیز شناخته شده است و در کشورهای اروپایی به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، لازم به ذکر است میز کنسول آینه ای با پایه استیل در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

میز کنسول آینه ای سه بعدی

در این طرح با استفاده از ورق های PVC و MDF یک نمای سه بعدی ایجاد می شود به طوری که قطعات آینه با با شیب های مختلفی کنار هم قرار خواهند گرفت ، این نوع آینه ها با نام آینه مدرن نیز شناخته شده است .

 

میز کنسول آینه ای اکریلیک 

در این طرح از میزهای آینه ای با ساتفاده از قلم های نقاشی و رنگ اکریلیک حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری مدرن و منحصربفرد به شمار می رود ضمنا میز کنسول آینه ای اکریلیک در کشورهایی نظیر ایتالیا ، آلمان و فرانسه به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

میز کنسول آینه ای اکلیلی 

طرح دیگری از میزهای کنسول آینه ای که رنگ به صورت اکلیلی روی میز ایجاد می شود ، این نوع میزها با نام میز لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

میز کنسول آینه ای هوشمند 

در این طرح از میزهای شیشه ای با استفاده از ریموت آینه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، آینه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

میز کنسول آینه ای آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از میزهای کنسول تولید شده است که اغلب با آینه های قدی داخل سالن ست می باشد ، این نوع کنسول ها معمولا در ابعاد 70 * 180 سانتی متر اجرا خواهد شد .

 

میز کنسول آینه ای با فریم فلزی 

طرح دیگری از میزهای آینه ای که فریم های فلزی رنگی دور میز چسبیده می شود این نوع میزها با نام میز آینه ای فریم دار شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میزهای فلزی بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز کنسول آینه ای گرد 

برای تولید آینه های کنسول گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد ، میزهای گرد فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

 

در صورت تمایل می توانید از طریق زیر میز کنسول آینه ای را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

جهت اطلاع از قیمت میز کنسول آینه ای و سفارش آن به صنایع شیشه و آِینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز کنسول آینه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است میز کنسول آینه ای تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند به برخی از کشورهای خاورمیانه نیز صادر می شود ضمنا تمامی آینه های بکار رفته در تولید این نوع میزها دارای کیفیت +A می باشد .

 

میز کنسول آینه ای

میز کامپیوتر شیشه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

میز کنسول آینه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز کنسول آینه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند