فهرست این مقاله

میز کنسول

تولید انواع میز کنسول در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         0912823524202188621912

 

میز کنسول

 

میز کنسول

میزهای مبلمان دارای دسته بندی مختلفی است که هر یک از آن ها به منظور در ساختمان استفاده می شود ، در این بین میز کنسول صرفا یک میز دکوراتیو به شمار می رود که در این مقاله به طور اختصاصی به آن پرداخته خواهد شد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای کنسول در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز شیشه ای کنسول را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز کنسول – شیشه خم

میزهای شیشه ای کنسول به طور کلی به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذباب تر می رسد برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز کنسول – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز کنسول – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای کنسول استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای دخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز کنسول – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای کنسول به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثاتل می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز کنسول – با پایه فلزی

در این طرح از میزهای کنسول شاهد ترکیب شیشه های خم و پایه های فلزی خواهید بود ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف شیشه خم و طرف مقابل شیشه به پایه فلزی چسبیده می شود .

 

میز کنسول – مات 

میزهای مات به دو دسته ی میزهای مات سندبلاست و میزهای مات ساتینا تقسیم می شود که در این بین میز سندبلاست را می توان به صورت طرح دار تولید کرد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

میز کنسول – دو طبقه 

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه استفاده کرد ، طبقه شیشه ای توسط یراق استیل به شیشه متصل خواهد شد ، میزهای دو طبقه در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه های رومیزی معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

میز کنسول – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

میز کنسول – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای کنسول که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع میزها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میزهای متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

میز کنسول - اینستاگرام

 

میز کنسول - واتساپ

 

 

راه های ارتنباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش میز کنسول

برای اطلاع از قیمت میز کنسول و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز کنسول مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز کنسول در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز کنسول

میز کنسول

میز کنسول شیشه ای

میز کنسول

میز کنسول

میز کنسول

میز کنسول

میز کنسول

میز کنسول

میز کنسول

میز کنسول

میز کنسول

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز کنسول در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند