فهرست این مقاله

میز کنفرانس شیشه ای اداری

تولید انواع میز کنفرانس شیشه ای اداری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                0912823524202188621912

 

میز کنفرانس شیشه ای

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری

میزهای اداری به طور کلی نقش بسیار مهمی را در انجام امور اداری دارند چرا که در طول روز به کرات توسط کارمندان مورد استفاده قرار می گیرد که در این بین میز کنفرانس شیشه ای اداری بزرگترین نوع میز اداری به شمار می شود از همین رو در این مقاله به بررسی آن و ویژگی های این نوع میزها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز کنفرانس شیشه ای اداری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری – با پایه استیل

در این طرح از میزهای شیشه ای چند عدد پایه استیل طلایی یا نقره ای زیر یک صفحه شیشه ای با ضخامت بیش از 10 میل قرار می گیرد ، به طور مثال برای یک میز کنفرانس با ابعاد 120 * 270 سانتی متر باید از 4 عدد پایه استیل و شیشه 15 میل بکار برد .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری – خم

محبوب ترین طرح میزهای کنفرانس که با استفاده از شیشه های خم یا منحنی تولید می شود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه 15 میل یا 20 میل در ایعاد مورد نظر برش داده شده سپس قابل فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب درآید .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی شیشه های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 8 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال برای یک میز کنفرانس با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه مشکی 15 میل بکار برد .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری – مات 

به طور کلی میزهای شیشه ای مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار نیز تولید خواهد شد رد حالیکه شیشه ساتینا فقط به صورا ساده وجود دارد .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری – رفلکس

در این طرح از میزهای شیشه ای از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های رفکس بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای اداری 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

میز کنفرانس شیشه ای - اینستاگرام

 

میز کنفرانس شیشه ای - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز کنفرانس شیشه ای اداری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز کنفرانس شیشه ای اداری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز کنفرانس شیشه ای اداری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز کنفرانس شیشه ای اداری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیسمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای اداری

میز کنفرانس شیشه ای اداری

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز کنفرانس شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند