فهرست این مقاله

میز کنفرانس شیشه ای اداری

تولید انواع میز کنفرانس شیشه ای اداری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز کنفرانس شیشه ای

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری

میزهای اداری به طور کلی نقش بسیار مهمی را در انجام امور اداری دارند چرا که در طول روز به کرات توسط کارمندان مورد استفاده قرار می گیرد که در این بین میز کنفرانس شیشه ای اداری بزرگترین نوع میز اداری به شمار می شود از همین رو در این مقاله به بررسی آن و ویژگی های این نوع میزها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز کنفرانس شیشه ای اداری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری – با پایه استیل

در این طرح از میزهای شیشه ای چند عدد پایه استیل طلایی یا نقره ای زیر یک صفحه شیشه ای با ضخامت بیش از ۱۰ میل قرار می گیرد ، به طور مثال برای یک میز کنفرانس با ابعاد ۱۲۰ * ۲۷۰ سانتی متر باید از ۴ عدد پایه استیل و شیشه ۱۵ میل بکار برد .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری – خم

محبوب ترین طرح میزهای کنفرانس که با استفاده از شیشه های خم یا منحنی تولید می شود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه ۱۵ میل یا ۲۰ میل در ایعاد مورد نظر برش داده شده سپس قابل فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب درآید .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی شیشه های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۸ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال برای یک میز کنفرانس با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه مشکی ۱۵ میل بکار برد .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری – مات 

به طور کلی میزهای شیشه ای مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار نیز تولید خواهد شد رد حالیکه شیشه ساتینا فقط به صورا ساده وجود دارد .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری – رفلکس

در این طرح از میزهای شیشه ای از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز کنفرانس شیشه ای - اینستاگرام

 

میز کنفرانس شیشه ای - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز کنفرانس شیشه ای اداری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز کنفرانس شیشه ای اداری و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز کنفرانس شیشه ای اداری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز کنفرانس شیشه ای اداری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیسمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز کنفرانس شیشه ای اداری

میز کنفرانس شیشه ای اداری

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز کنفرانس شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند