فهرست این مقاله

نرده آهنی

تولید انواع نرده آهنی در صنایع درب و پنجره کولیوند                                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

نرده آهنی

 

نرده آهنی

از گذشته تا به امروز یکی از دغدغه های مهم هنگام ساخت راه پله ها در ساختمان های گوناگون نصب نرده و اینکه چه نوع نرده ای را انتخاب کنیم بوده است البته در گذشته که یک انتخاب بیشتر پیش روی نداشتیم و آن هم نرده آهنی بود اما رفته رفته با رویکار آمدن نرده شیشه ای ، نرده استیل و نرده آهنی مدرن قدرت انتخاب پیدا کردیم .

در این مقاله قصد داریم به انواع نرده آهنی بپردازیم :

نرده آهنی همان طور که گفته شد در گذشته هم مورد استفاده قرار می گرفت اما امروزه با رویکار آمدن طرح های فرفورژه ای و مردن و همچنین طیف وسیع رنگی در این نوع نرده ها موجب شده که نرده آهنی حتی در ساختمان های مدرن هم مورد استقبال مردم قرار بگیرد البته نا گفته نماند که نرده آهنی نسبت به نرده استیل و نرده شیشه ای قیمت مناسب تری هم دارد .

صنایع درب و پنجره کولیوند با استعانت از خدای بزرگ و بلند مرتبه از سال ۱۳۹۳ شروع به فعالیت در زمینه نرده های آهنی مدرن کرده و تا جایی که به یاری خدا امسال انواع نرده های آهنی با رنگ های گوناگون را تولید می کنیم .

تولید و اجرای نرده آهنی در صنایع کولیوند به صورتی است که خال جوش های روی نرده مشاهده نخواهند شد زیرا هنگام جوش نرده ها تیم فنی دقیق و بسیار با دقت فرآیند متصل کردن نرده ها را انجام می دهد .

 

انواع نرده آهنی در صنایع درب و پنجره کولیوند

۱- نرده های آهنی فرفورژه

۲- نرده های آهنی نیزه دار

۳- نرده های آهنی میله دار

۴- نرده های آهنی کلاسیک

۵- نرده های آهنی گرد

۶- نرده های آهنی رنگی

 

رنگ نرده ی آهنی

برای اعمال رنگی مورد نظر خود می توانید کد رنگ را یا تصویری از رنگی که مدنظر دارید را برای کارشناسان ما ارسال نمایید سپس رنگ مورد نظر در کارگاه صنایع کولیوند تولید خواهد شد و نرده ی تولید شده رنگ آمیزی می شود .

 

انواع کاربرد نرده آهنی صنایع درب و پنجره کولیوند

۱- استفاده در راه پله های ساختمان

۲- استفاده به عنوان محافظ ساختمان و قرار گرفتن روی دیوار

۳- استفاده در بالکن های ساختمان

۴- استفاده در اطراف باغچه های داخل ساختمان

۵- استفاده در روف گاردن در ساختمان ها

۶- استفاده به عنوان محافظ درب های ورودی واحدهای ساختمانی

۷- ساخت اتاقک های نگهداری از حیوانات در باغ وحش ها

 

نرده آهنی پله گرد 

راه پله هایی که به صورت گرد و مورب ساخته شده نیاز به نرده های آهنی گرد خواهد داشت از همین رو صنایع کولیوند با بهره گیری از جدیدترین روش های جوش آرگون ، نرده های آهنی گرد را در طرح های مختلفی اجرا می کند .

 

نرده آهنی تراس

یکی از قسمت هایی که به کرات سارقان جهت سرقت از ساختمان استفاده می کنند تراس ساختمان است از همین رو با نصب نرده های آهنی طرح دار می توان از این امر جلوگیری کرد .

 

نرده آهنی تاشو 

طرح خاص دیگری از نرده های آهنی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع نرده ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت .

 

 

نحوه سفارش انواع نرده آهنی به صنایع درب و پنجره کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع نرده های آهنی به صنایع درب و پنجره کولیوند از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  – ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸   اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع درب و پنجره کولیوند سفارش خود را به تیم طراحی و تولید ما تحویل دهید .

روند کاری صنایع درب و پنجره کولیوند بدین صورت است که پس از تماس شما با کارشناسان ما تیم فنی جهت اندازه گیری دقیق و انتخاب طرح مورد نظر البته با مشورت شما  به منزل شما خواهد آمد سپس مرحله تولید نرده آهنی شروع می شود که مدت آن بستگی به طرح انتخابی شما خواهد داشت و در نهایت هم تیم فنی مجددا جهت نصب نرده تولید شده به منزل شما خواهد آمد .

شایان ذکر است خدمات نصب نرده آهنی در صنایع درب و پنجره کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

نرده آهنی

نرده آهنی

نرده آهنی

نرده آهنی

نرده آهنی

نرده آهنی

نرده آهنی

نرده آهنی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نرده آهنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.lowes.com

 

تیم تحریریه کولیوند