فهرست این مقاله

نرده استیل

تولید انواع نرده استیل در صنایع کولیوند                                                       ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ –  ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

نرده استیل

نرده استیل

در گذشته از نرده های آهنی در را ه پله های منازل همه ما استفاده می شد که وجود این نوع نرده ها مزایا و معایبی را در پی داشت البته که اگر که با دیدگاه امروزه در زمینه طراحی دکوزاسیون بخواهیم نرده های آهنی را مورد بررسی قرار دهیم طبعا معایب بسیار بیشتری را می توانیم اشاره کنیم .

به طور مثال نرده های آهنی از نظر طراحی دکوراسیون مدرن بسیار سطح پایین است چرا که وجود قوطی های آهنی ضخیم استفاده شده در این نوع نرده ها از دیدگاه هر شخصی زننده و زشت به نظر می رسد و حتی می توان به وزن بسیار سنگین نرده های آهنی به عنوان معایب یک نرده  اشاره کرد  .

نرده استیل به دلیل نمای شیک و مدرن خیلی زود جای نرده های آهنی را گرفت و با استقبال طراحان دکوراسیون داخلی مواجه شد ، نرده های استیل در طرح های مختلفی در صنایع کولیوند تولید می شود که با توجه به نوع استیل به کار رفته در آن قیمت گذاری می شود .

علاوه بر زیبایی ثابت و مقاوم بودن این نوع نرده ها در دراز مدت از ویژگی های نرده استیل بشمار می رود در صورتی که نرده های آهنی پس از مدتی شروع به تغییر رنگ کرده حال اگر نرده در زیر بارش باران قرار گیرد پس از مدت کوتاهی دچار تغییر رنگ می شود .

 

انواع نرده استیل صنایع کولیوند بر اساس نوع استیل به کار رفته

  • نرده استیل ۲۰۱

در صورتی که بخواهیم نرده استیل را در مکان های سرپوشیده و به عبارت دیگر بدون رطوبت نصب کنیم از نرده های استیل ۲۰۱ استفاده خواهیم کرد زیرا مکان های سر پوشیده و بدون رطوبت با گذشت زمان نرده استیل را دچار آسیب نخواهد کرد بنابراین بهتر است از نرده های استیل ۲۰۱ که قیمت مناسب تری هم دارد استفاده شود .

 

  • نرده استیل ۳۰۴

اما اگر بخواهیم نرده  استیل را در مکان هایی که دارای رطوبت هستند و یا اینکه کیفیت و شفافیت استیل به کار رفته در نرده استیل برای شما حائز اهمیت باشد بهتر است که از نرده های استیل ۳۰۴ استفاده کنید چرا که هم مقاومت بالاتری را نسبت به نوع ۲۰۱ دارد و هم اینکه شفافیت استیل به کار رفته با گذشت زمان تغییر نخواهد کرد .

لازم به ذکر است که صنایع کولیوند علاوه بر نرده های استیل ، درب های استیل نقره ای و طلایی با شیشه های استین گلاس را نیز تولید می کند ، اجرای یک درب استیل نیاز به فریم ( چارچوب ) مخصوص خودش را دارد .

 

انواع نرده استیل صنایع کولیوند بر اساس طراحی

۱- نرده های استیل با شیشه

۲- نرده های استیل با چوب

۳- نرده های تمام استیل

 

در بین نرده های استیل رنگ طلایی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است که البته قیمت آن هم از رنگ نقره ای به مراتب بیشتر می باشد لازم به ذکر است که انتخاب رنگ نرده های استیل به طراحی دکوراسیون داخلی بستگی دارد لذا هنگام سفارش یک تصویر ار فضای داخلی ساختمان برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا بدین شکل نرده های استیل با رنگ مناسب با دکوراسیون داخلی را داشته باشید .

کاربردهای نرده استیل صنایع کولیوند

  • اجرای نرده راه پله سالن های ساختمان
  • اجرای نرده ورودی ساختمان
  • اجرای نرده بالکن
  • اجرای نرده فروشگاه های زنجبره ای
  • اجرای نرده شرکت های خصوصی و دولتی
  • اجرای نرده های موزه ها و اماکن تفریحی

 

نرده استیل شیشه خور و طلایی

نرده های استیل را می توان به روش های مختلفی تولید و نصب کرد اما به نوعی زبباترین و جذابترین نوع نرده های استیل به صورت شیشه خور و طلایی رنگ است ، برای نصب نرده های استیل شیشه خور بهترین روش ، روش اسپادری خواهد بود .

یکی از زبباترین نرده هایی که می توان در یک ساختمان اجرا کرد ترکیب استیل و نرده شیشه ای خواهد بود در این صورت ابتدا نرده های استیل نصب شده سپس شیشه های سکوریت در بین فریم های استیل قرار داده می شوند .

 

نرده استیل بالکن و تراس

یکی دیگر از کاربردهای نرده های استیل در تراس و بالکن های ساختمان است امروزه با توجه به محدودیت فضای داخلی ساختمان ها استفاده بهینه ار فضای بالکن بسیار ضروری و مهم به شمار می رود در این روش با استفاده از قوطی های استیل ۲۰۱ و ۳۰۴ طبق الگو یک نرده ساخته می شود و به طور کامل دور تراس نصب خواهد شد به طوری که براحتی می توان از فضای تراس استفاده کرد .

نرده استیل پله

برای نرده های راه پله ساختمان معمولا از نرده ی استیل با شیشه های سکوریت ساده و طرح دار استفاده می شود ، این نوع نرده ها در پروژه های لوکس استفاده شده و با نام نرده های استیل لاکچری نیز شناخته شده است .

 

نرده استیل خم

در طرح های جدید نرده استیل که در کشورهای اروپایی نیز اجرا می شود نرده های استیل به صورت خم بکار برده شده و از شیشه های خم ساده و طرح دار نیز داخل نرده بکار برده می شود ، فرآیند تولید نرده  خم به زمان بسیار زیادی نیاز دارد به همین دلیل قیمت آن نیز نسبت به سایر نرده های استیل بیشتر می باشد .

 

نرده استیل با شیشه هوشمند 

طرح خاصی از نرده های استیل که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است نرده با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

نرده استیل با شیشه ضخیم

برای تولید نرده های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید نرده های با ابعاد ۹۰ * ۲۳۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۶ میل بکار برد .

 

نرده استیل با شیشه رفلکس 

در این طرح از نرده های شیشه ای جدید و مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

نرده استیل با شیشه حکاکی شده 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی روی شیشه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال لوگوی مجموعه را می توان روی شیشه حکاکی کرد .

 

نرده استیل با شیشه استین گلاس 

شیشه های دکوراتیو استین گلاس از ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیل تشکیل شده است ، این نوع شیشه ها از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

نرده استیل با شیشه ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد نرده های استیل بییشاز حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

نرده استیل با شیشه تاشو 

با تولید نرده های استیل تاشو و مدرن دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی نرده ها نیست چرا که تنها با کمی هول می توان نرده ها را از یک نقطه به نقطه ی مورد نظر دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

نرده استیل - اینستاگرام

نرده استیل - واتساپ

نحوه سفارش انواع نرده استیل به صنایع کولیوند 

شما می توانید در صورت تمایل انواع نرده ها را از طریق تماس با شماره های  ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸  به صنایع کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع کولیوند نرده مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب نرده ها در صنایع کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

حهت مشاهده همه نمونه کارهای صنایع کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :                   نمونه کارها   ➡

 

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

 

محصولات مشابه 
نرده آهنی درب استیل درب آلومینیومی درب چوبی درب ضد سرقت درب اتاق خواب

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نرده های استیل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

www.inlinedesign.us

تیم تحریریه کولیوند