فهرست این مقاله

نرده شیشه ای اکسپوز

تولید و اجرای نرده شیشه ای اکسپوز در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 0912823524202188621912

 

نرده شیشه ای اکسپوز

 

نرده شیشه ای اکسپوز

همانطور که مطلع هستید نمای شیشه ای در سراسر دنیا فراگیر شده به طوری که برخی از طراحان دکوراسیون داخلی در حال اجرای ساختمان های تمام شیشه ای هستند ، یکی از قسمت های ساختمان که می توان به صورت شیشه ای اجرا کرد نرده های راه پله و تراس است در این مقاله به بررسی انواع نرده های شیشه ای به ویژه نرده شیشه ای اکسپوز می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی نرده شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف نرده های شیشه ای به ویژه از جمله نرده شیشه ای اکسپوز را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

به طور کلی فرآیند اجرای نرده شیشه ای اکسپوز به گونه ای است که ابتدا اندازه گیری دقیق پروژه صورت گرفته سپس نقشه ی آن ترسیم می شود در مرحله ی بعدی فرآیند تولید شیشه سکوریت و لمینت صورت می گیرد در نهایت هم با استفاده از یراق های استیل و طرح استیل شیشه های نصب خواهد شد .

 

نرده شیشه ای اکسپوز سکوریت

در اغلب پروژه ها از شیشه های سکوریت جهت اجرای نرده شیشه ای استفاده می شود چرا که این نوع شیشه ها مقاومت بالایی داشته و از قیمت مناسبی در برخوردار است ، برای تولید شیشه های سکوریت ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

نرده شیشه ای اکسپوز لمینت

چنانچه در پروژه ای ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد و از روش فریم لس برای اجرای پروژه بکار رود باید از شیشه های لمینت شده بکار برد ، ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که دو یا سه عدد شیشه سکویت با ابعاد یکسان توسط لایه PVB یا SGP به یکدیگر چسبیده می شود .

 

نرده شیشه ای اکسپوز کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است و بهترین انتخاب جهت تولید نرده شیشه ای محسوب می شود ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 10 میل ، 12 میل ، 16 میل و 20 میل وجود دارد .

 

نرده شیشه ای اکسپوز رنگی

با توجه به تاثیر رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان بهتر است که از شیشه های سکوریت رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در ساختمان استفاده کرد ، به طور مثال در ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از شیشه های سکوریت دودی استفاده کرد .

 

نرده شیشه ای اکسپوز خم

خاص ترین نوع نرده شیشه ای اکسپوز که با استفاده از شیشه های خم اجرا می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

نرده شیشه ای اکسپوز طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی نرده های شیشه ای ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگویا نام تجاری را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

نرده شیشه ای اکسپوز حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی نرده های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

نرده شیشه ای اکسپوز اسیدکاری شده 

طرح دیگری از نرده های شیشه ای که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

نرده شیشه ای اکسپوز هوشمند 

در این طرح از نرده های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد نرده شیشه ای اکسپوز هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراغحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

نرده شیشه ای اکسپوز هوشمند در الب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح میزهای شیشه ای معرفی شده است .

 

نرده شیشه ای اکسپوز ضخیم 

برای تولید نرده های شیشه ای مدرن و با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل سکوریت استفاده کرد به طور مثال برای یک نرده با طول 200 سانتی متر و ارتفاع 90 سانتی متر باید از شیشه 12 میل سکوریت بکار برد .

 

نرده شیشه ای اکسپوز رفلکس

در این طرح از نرده های شیشه ای جدید و مدرن از شیشه های رفلکس سکوریت استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

نرده شیشه ای اکسپوز استین گلاس

نرده های شیشه ای استین گلاس از ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد ، نرده های استین گلاس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

نرده شیشه ای اکسپوز 20 میل 

در پروزه هایی که ابعاد نرده های شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، نرده های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

نرده شیشه ای اکسپوز تاشو 

طرح خاص دیگری از نرده های شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از نرده شیشه ای اکسپوز تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

نرده شیشه ای اکسپوز - اینستاگرام

 

نرده شیشه ای اکسپوز - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان نرده شیشه ای اکسپوز را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت نرده شیشه ای اکسپوز و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری نرده شیشه ای اکسپوز مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید و اجرای نرده شیشه ای اکسپوز در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط افراد فنی مجرب صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز

 

جه کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نرده شیشه ای اکسپوز در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند