فهرست این مقاله

نرده شیشه ای فیکس پوینت

تولید و اجرای نرده شیشه ای فیکس پوینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند              0912823524202188621912

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت

طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است به طوری که از شیشه به عنوان مهم ترین متریال ساختمانی به کرات استفاده می شود ، یکی از نماهای شیشه ای مدرن که امروزه در ساختمان های لوکس اجرا می شود با نام نرده شیشه ای فیکس پوینت شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های ایمنی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف نرده های شیشه ای از جمله نرده شیشه ای فیکس پوینت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

نرده شیشه ای فیکس پوینت در کشورهای اروپایی نیز به عنوان جدیدترین طرح نرده شیشه ای محسوب می شود که به دلیل نحوه ی نصب به عنوان محبوب ترین طرح نرده شیشه ای محسوب می شود ، یراق آلات این نوع نرده ها بسیار مستحکم و دارای ایمنی بسیار زیادی می باشد .

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت – سکوریت

متداول ترین نوع شیشه ی نرده شیشه ای که با نام های سکوریت ، نشکن و میرال شناخته شده است ، برای تولید شیشه های سکوریت ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های نرده بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد کیسان تولید شده سپس توسط چسب های UV به یکدیگر چسبیده خواهد شد بدین شکل حتی اگر یکی از شیشه های شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت – رنگی

با توجه به تولید شیشه های سکوریت رنگی دودی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع شیشه ها برای اجرای نرده شیشه ای استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نشر گرفته شده است باید از شیشه سکوریت دودی بکرا برد .

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگو یا نماد ساختمان را روی نرده شیشه ای سندبلاست کرد .

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی نرده های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت گرد ( خم )

خاص ترین طرح نرده شیشه ای فیکس پوینت که از شیشه های سکوریت خم استفاده می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت – هوشمند 

در این طرح از نرده های شیشه ای با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، نرده شیشه ای فیکس پوینت هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت – ضخیم 

برای تولید نرده های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک نرده شیشه ای با طول 200 سانتی متر و عرض 90 سانتی متر باید از شیشه 12 میل سکوریت بکار برد .

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت –  کریستال 

نرده های شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر شفاف ترین نوع نرده شیشه ای به شمار می رود ، نرده های کریستال در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت – تاشو 

در این طرح از نرده های شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که ابعاد با کمبود فضا مواجه هستید بهتر است که از نرده شیشه ای فیکس پوینت تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد نرده های شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شد باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، نرده های 20 میل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد اینه های دقیق خواهد شد .

 

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت – مات 

نرده های شیشه ای مات به دو دسته ی ساتینا و سندبلاست تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید خواهد شد در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، نرده های مات در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت – استین گلاس 

نرده های استیل گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی محسوب می شود که فرآیند تولید آن بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، نرده های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت - اینستاگرام

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان نرده شیشه ای فیکس پوینت را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت نرده شیشه ای فیکس پوینت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140457 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دقتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری نرده شیشه ای فیکس پوینت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید نرده شیشه ای فیکس پوینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای راه پله

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای دوبلکس

نرده شیشه ای دوبلکس

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای تراس

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نرده شیشه ای فیکس پوینت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.xglas.eu

 

تیم تحریریه کولیوند