فهرست این مقاله

نرده شیشه ای لاکچری

تولید انواع نرده شیشه ای لاکچری در صنایع شیشه کولیوند                0912823524202188621912

 

نرده شیشه ای دوبلکس

 

نرده شیشه ای لاکچری

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی اجرای نمای شیشه ای خارجی و داخلی ساختمان یکی از جذاب ترین طرح ها محسوب می شود که در کشورهای مختلف بکار می رود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع نمای شیشه ای نرده به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های نرده در ایران فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه نرده سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

نرده شیشه ای – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های نرده که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه ها ساده برنده نخواهد بود .

 

نرده شیشه ای لاکچری – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های نرده که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

نرده شیشه ای لاکچری – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های دوجداره بکار می رود بدین شکل از اتلاف انرژی و آلودگی صوتی جلوگیری خواهد شد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکان تولید شده سپس توسط لایه های  PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

نرده شیشه ای لاکچری – خم 

جذاب ترین طرح شیشه های نرده که از شیشه های خم یا منحنی بکار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سس قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد ، نرده های 20 میل فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

نرده شیشه ای لاکچری – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های نرده بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

نرده شیشه ای لاکچری - اینستاگرام

 

نرده شیشه ای لاکچری - واتساپ

 

 

جهت سفارش نرده شیشه ای لاکچری به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های نرده و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های نرده در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

نرده شیشه ای لاکچری

نرده شیشه ای لاکچری

نرده شیشه ای دوبلکس

نرده شیشه ای دوبلکس

نرده شیشه ای دوبلکس

نرده شیشه ای دوبلکس

نرده شیشه ای لاکچری

 

جهت کسبی اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های نرده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند