فهرست این مقاله

نرده شیشه ای لمینت

تولید انواع نرده شیشه ای لمینت در صنایع شیشه کولیوند              0912823524202188621912

 

نرده شیشه ای لمینت

 

نرده شیشه ای لمینت

شیشه های ایمنی در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد چرا که مقاوت این نوع شیشه ها جهت اجرای پروژه بسیار مناسب است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های نرده و ویژگی های هر یکاز ان ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های نرده در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه طرح دار نرده را تولید کرده است که برای مشاهده ی ان ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

نرده شیشه ای – کریستال

شیشه های نرده از نر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع ششه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

نرده شیشه ای لمینت – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های نرده بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

نرده شیشه ای لمینت – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های نرده که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که با شکسته شدن آن برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود ، نرده های سکوریت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

نرده شیشه ای لمینت – مات 

شیشه های مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، نرده های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

نرده شیشه ای لمینت – خم

جذاب ترین طرح ششه های نرده که با نام شیشه خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده که به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

نرده شیشه ای لمینت – اسپیگات

در این طرح شیشه های لمینت داخل پایه های فلزی استیل و رنگ کوره ای مدرن قرار می گیرند به طوری که شیشه حرکت نخواهد کرد ، پایه های اسپیگات در طرح های مختلفی وجود دارد .

 

نرده شیشه ای لمینت - اینستاگرام

 

نرده شیشه ای لمینت - واتساپ

 

 

جهت سفارش نرده شیشه ای لمینت به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های نرده و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های نرده در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرر صمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای لمینت

نرده شیشه ای لمینت

نرده شیشه ای لمینت

نرده شیشه ای لمینت

نرده شیشه ای لمینت

نرده شیشه ای لمینت

نرده شیشه ای لمینت

نرده شیشه ای لمینت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های نرده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.cm

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند