فهرست این مقاله

نرده شیشه ای نما

تولید و اجرای نرده شیشه ای نما در صنایع شیشه کولیوند                    0912823524202188621912

 

نرده شیشه ای نما

 

نرده شیشه ای نما

شیشه های نمای ساختمان دارای دسه بندی های مختلفی است که در واقع با استفاده از آن ها می توان تا حد زیادی سطح طراحی دکراسیون خارجی ساختمان به به میران قابل توجهی ارتقا داد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع نرده های مدرن و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی نرده های مدرن در ایران فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه سکوریت منحنی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

نرده شیشه ای – سکوریت 

رایج ترین طرح نرده های مدرن که با استفاده از شیشه های سکوریت اجرا می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه های شکسته شوند برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود ، نرده های سکوریت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

نرده شیشه ای نما – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های مدرن که با استفاده از شیشه های لمنیت تولید می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد بدین شکل با شکسته شدن شیشه ذرات ان از هم جدا نخواهد شد .

 

نرده شیشه ای نما – دوجداره

در مناطق سردسیر و گرمیسر نوعی از شیشه های دوجداره استفاده می شود بدنی شکل از اتلاف انرژی و آلودگی صوتی جلوگیری خواهد شد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

نرده شیشه ای نما – خم 

جذاب ترین طرح شیشه های نرده که با نام شیشه خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی شاخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد ، نرده های خم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

نرده شیشه ای نما – اسپیگات

یک از سبک های مدرن نرده که با استفاده یزاق آلات اسپیگات نصب می شود ساختار این نوع یراق ها به گونه ای است که شیشه های لمینت شده خم داخل یراق قرار خواهد گرفت به طوری که شیشه ثابت خواهد ماند .

 

نرده شیشه ای نما - اینستاگرام

 

نرده شیشه ای نما - واتساپ

 

 

جهت سفارش نرده شیشه ای نما به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های نرده و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های نرده در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

نرده شیشه ای مدرن

نرده شیشه ای نما

نرده شیشه ای نما

نرده شیشه ای نما

نرده شیشه ای نما

نرده شیشه ای نما

نرده شیشه ای نما

نرده شیشه ای نما

 

جهت کب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های نرده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند