فهرست این مقاله

نرده شیشه ای پله

تولید و اجرای نرده شیشه ای پله در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

نرده شیشه ای پله

 

نرده شیشه ای پله

نمای شیشه ای در قسمت های مختلفی از ساختمان اجرا می شود به طوری که امروزه اغلب طراحان دکوراسیون و مهندسان ساختمانی از نمای شیشه ای در پروژه های گوناگون استفاده می کنند ، در این مقاله به بررسی انواع نرده شیشه ای پله و فرآیند تولید و اجرای آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی نرده های شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف نرده های شیشه ای از جمله نرده شیشه ای پله را تولید و اجرا کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید نرده شیشه ای پله به گونه ای است که ابتدا اندازه گیری دقیق پروژه و طرح نرده شیشه ای تعیین می گردد به عبارتی اینکه از چه نوع نرده شیشه ای استفاده خواهد شد مشخص خواهد شد به طور مثال در برخی از پروژه ها از نرده شیشه ای اکسپور و در برخی دیگر از نرده های شیشه ای یوچنل و دفتی استفاده می شود .

 

نرده شیشه ای پله سکوریت

در اغلب پروژه ها از نرده های شیشه ای سکوریت استفاده می شود در واقع این نوع شیشه ها دارای مقاومت بسیار بالایی است ، برای تولید شیشه های سکوریت ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

نرده شیشه ای پله لمینت

چنانچه در پروژه ای ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد تعیین گردد باید از شیشه های سکوریت لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند در این صورت حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

نرده شیشه ای پله خم

جدیدترین طرح نرده های شیشه ای که با استفاده از شیشه های خم اجرا می شود ، ساختار شیشه های خم به گوه ای است که ابتدا شیشه ها در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

نرده شیشه ای پله رنگی

با توجه به اینکه رنگ ها تاثیر بسزایی در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی دارند بهتر است که از شیشه های سکوریت رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی جهت اجرای نرده شیشه ای پله استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که رنگ کرم و قهوه ای به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از شیشه های سکوریت برنز بکار برد .

 

نرده شیشه ای پله طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را نرده شیشه ای سندبلاست کرد در این صورت به نوعی تبلیغات حرفه ای نیز صورت خواهد گرفت .

 

نرده شیشه ای پله حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی نرده های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

نرده شیشه ای پله اسیدکاری شده 

طرح دیگری از نرده های شیشه ای که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

نرده شیشه ای پله هوشمند 

جدیدترین طرح نرده های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

نرده شیشه ای پله ضخیم 

برای تولید نرده های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک نرده شیشه ای با طول 250 سانتی متر و ارتفاع 90 سانتی متر باید از شیشه 10 میل سکوریت بکار برد ، نرده های ضخیم در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

نرده شیشه ای پله رفلکس

در این طرح از نرده های شیشه ای مدرن با استفاده از شیشه های رفلکس تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، نرده های رفلکس در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

نرده شیشه ای پله کریستال 

نرده های شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفاف ترین نوع نرده شیشه ای به شمار می رود ، نرده های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

نرده شیشه ای پله تاشو 

در این طرح از نرده شیشه ای پله مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهد گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از نرده شیشه ای پله تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

نرده شیشه ای پله 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد نرده های شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، نرده های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحام قرار گرفته است .

 

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله - اینستاگرام

 

نرده شیشه ای پله - واتساپ

 

 

جهت سفارش نرده شیشه ای پله به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت نرده شیشه ای پله و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری نرده شیشه ای پله مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید و اجرای نرده شیشه ای پله در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط افراد فنی مجرب صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت متاسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نرده شیشه ای پله در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند