فهرست این مقاله

نرده شیشه ای کرو

تولید انواع نرده شیشه ای کرو در صنایع شیشه کولیوند                         0912823524202188621912

 

نرده شیشه ای کرو

 

نرده شیشه ای کرو

شیشه های ایمنی با توجه به مقاومت مناسب آن در پروژه های مختلفی تولید می شود به طوری که هر با استفاده از آن ها پروژه از نظر ایمنی و طراحی جالب توجه خواهد بود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های خم نرده و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه خم سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

نرده شیشه ای – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه خم سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه های شکسته شوند برخلاتف شیشه های خم برنده نخواهد بود .

 

نرده شیشه ای کرو – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه خم لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد  شیشه خم در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

نرده شیشه ای کرو – دوجداره

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های خم دوجداره بکار می رود که بدین شکل از اتلاف انرژی و آلودگی صوتی جلوگیری خواهد شد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار خواهد گرفت .

 

نرده شیشه ای کرو – کریستال 

شیشه های خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از نرده های مدرن بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

نرده شیشه ای کرو – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، نرده های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

نرده شیشه ای کرو - اینستاگرام

 

نرده شیشه ای کرو - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع کولیوند جهت سفارش نرده شیشه ای کرو

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

نرده شیشه ای کرو

نرده شیشه ای کرو

نرده شیشه ای کرو

نرده شیشه ای کرو

نرده شیشه ای کرو

نرده شیشه ای کرو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند