فهرست این مقاله

نرده شیشه ای گرد

تولید انواع نرده شیشه ای گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            09128235242 02188621912

 

نرده شیشه ای گرد

 

نرده شیشه ای گرد

نرده های مدرن با استفاده از متریال های مختلفی تولید می شود که هر یک از آن ها در پروژه خاصی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های خم نرده و ویزگی های هر یک از آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله نرده خم شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

نرده شیشه ای – سکوریت 

رایج ترین طرح نرده های مدرن که با نام شیشه سکوریت نرده شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که در اثر ضربه شدید شکسته شده اما برخلاف شیشه های خام برنده نمی باشد .

 

نرده شیشه ای گرد – لمینت 

ایمن ترین طرح نرده های مدرن شیشه ای که با نام شیشه نرده لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

نرده شیشه ای گرد – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید نرده استفاده کرد به طور مثال در فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

نرده شیشه ای گرد – طرح دار 

در صنایع شیشه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های نرده به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

نرده شیشه ای گرد – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های نرده بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

نرده شیشه ای گرد – کریستال

شیشه های نرده از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش نرده شیشه ای گرد

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

نرده شیشه ای گرد

نرده شیشه ای گرد

نرده شیشه ای گرد

نرده شیشه ای گرد

نرده شیشه ای گرد

نرده شیشه ای گرد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نرده های مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند