فهرست این مقاله

نرده قوس دار شیشه ای

تولید  انواع نرده قوس دار شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند              0912823524202188621912

 

نرده قوس دار شیشه ای

 

نرده قوس دار شیشه ای

شیشه های ایمنی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که جدیدترین آن ها بدون تردید پروژه نرده های شیشه ای محسوب می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های ساده و خم نرده به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه خم لمینت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

نرده قوس دار – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های خم نرده که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد بود .

 

نرده قوس دار شیشه ای – لمینت

ایمن ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه لمینت خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم در ابعاد یکسان تولید شده سپس قالب فلزی ساخته شده و بهمراه شیشه دخل کوره با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

نرده قوس دار شیشه ای – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های خم دوجداره بکار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شدخ سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های دوجداره بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

نرده قوس دار شیشه ای – کریستال 

شیشه های منحنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

نرده قوس دار شیشه ای – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

نرده قوس دار شیشه ای - اینستاگرام

 

نرده قوس دار شیشه ای - واتساپ

 

 

جهت سفارش نرده قوس دار شیشه ای به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های خم و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

نرده قوس دار شیشه ای

نرده قوس دار شیشه ای

نرده قوس دار شیشه ای

نرده قوس دار شیشه ای

نرده قوس دار شیشه ای

نرده قوس دار شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های نرده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند