فهرست این مقاله

نرده گرد شیشه ای

تولید انواع نرده گرد شیشه ای در صنایع شیشه کولیوند                   0912823524202188621912

 

نرد گرد شیشه ای

 

نرده گرد شیشه ای

نرده های راه پله به طور کلی به سه دسته ی نرده های چوبی ، نرده های فلزی و از همه جدیدتر نرده های شیشه ای تقسیم می شود که در این بین شیشه های نرده جذاب ترین طرح نیز به شمار می رود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع نرده های مدرن و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی نرده های مدرن در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع نرده ها از جمله نرده کریستال شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

نرده گرد  – سکوریت 

رایج ترین طرح نرده های مدرن که با استفاده از شیشه های سکوریت تولید می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد بود ، نرده های سکوریت در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

نرده گرد شیشه ای – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های مدرن که با استفاده از شیشه های لمینت تولید می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد ، نرده های لمینت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی ان قرار خواهند گرفت .

 

نرده گرد شیشه ای – دوجداره 

در مناطق سردیسر و گرمسیر نوعی از شیشه های دوجداره بکار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد  شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های دوجداره بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

نرده گرد شیشه ای – خم 

جدبدترین طرح شیشه های نرده که با استفاده از شیشه های خم تولید می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد ، نرده های خم فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

نرده گرد شیشه ای – اسپیگات

در این سبک از نرده ها از یراق آلات اسپیگات استفاده می شود به طوری که شیشه های لمینت شده خم داخل این نوع یراق ها به طور ثابت خواهد ایستاد .

 

 

نرده گرد شیشه ای

 

نرده گرد شیشه ای - واتساپ

 

 

جهت سفارش نرده گرد شیشه ای به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های نرده و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های نرده در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

نرده گرد شیشه ای

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای گرد

نرده گرد شیشه ای

نرد گرد شیشه ای

نرد گرد شیشه ای

نرد گرد شیشه ای

نرد گرد شیشه ای

نرد گرد شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند