فهرست این مقاله

نصب پنجره دوجداره

تعمیرو نصب پنجره دوجداره در صنایع کولیوند                                                    091282352422 – 02188621912

 

نصب پنجره دوجداره

 

نصب پنجره دوجداره

صنایع کولیوند در سال 1390 با تشکیل تیم فنی 10 نفره ی متخصص و مجرب در زمینه ساخت و نصب پنجره های دوجداره به صورت 24 ساعته و سیار در سراسر تهران خدمات نصب و تعمیر پنجره دوجداره و درب های آلومینیومی و UPVC را انجام می دهند  .

صنایع کولیوند با بهره گیری ار جدیدترین روش های نصب پنجره در واقع نصب پنجره دوجداره بودن تخریب را انجام خواهد داد لذا هنگام نصب هیچ گونه تخریبی در ساختمان انجام نخواهد شد و فقط پنجره قدیمی از روی فریم آهنی جدا می شود ، با دستگاه فرز پنجره قدیمی از روی فریم اصلی آهنی جدا خواهد شد به طوری که از چهار طرف شاخه های آهنی متصل به فریم اصلی بریده شده سپس مراحل نصب پنجره دوجداره انجام خواهد شد .

 

نصب پنجره دوجداره آلومینیومی

پنجره های دوجداره آلومینیومی از پروفیل های آلومینیومی اختصاصی تشکیل شده است به طور کلی پنجره های دوجداره آلومینیومی به دو دسته کشویی و بازشو تقسیم می شوند که روش نصب هریک از آن ها با هم متفاوت خواهد بود لذا هر کدام از پنجره های دوجداره به روش خاصی هم تولید می شوند .

نصب پنجره دوجداره آلومینیومی کشویی به یراق کمتری نسبت به بازشو دارد به این دلیل که فقط یک قفل و دستگیره نیاز دارد اما در حالت بازشو علاوه بر قفل و دستگیره به لولای های مخصوص پنجره دوجداره هم نیاز است در هنگام نصب هم پنجره های دوجداره بازشو پیچیدگی بیشتری دارد .

 

نصب پنجره دوجداره UPVC

پنجره های دوجداره UPVC از پروفیل های UPVC تشکیل شده است این نوع پنجره ها هم به دو دسته کشویی و باشو تقسیم می شود اما توجه داشته باشید که پنجره های UPVC به دلیل اینکه از نوعی پلاستیک ساخته شده است حالت کشویی آن مناسب و روان نخواهد بود لذا بهتر است که از حالت بازشو استفاده کنید .

طبق برسی های انجام شده نصب پنجره دوجداره وین تک حدود 50 درصد سفارشات را به خود اختصاص داد است زیرا پنجره های UPVC کیفیت بسیار مطلوبی داشته و قیمت مناسبی هم دارند .

طبق بررسی های انجام شده افرادی که نصب پنجره دوجداره UPVC را انتخاب کرده از رضایت بیشتری نسبت به پنجره های دوجداره آلومینویمی داشته اند اما در دراز مدت پنجره های دوجداره آلومینیومی کیفیت بهتری را از خود نشان داده اند .

 

نصب پنجره دوجداره ترمال بریک

پنجره های ترمال بریک به دلیل وجود لایه های پلی آمید در داخل فریم های آلومینیومی اختصاصی از اتلاف انرژی به میزان قابل توجهی جلوگیری خواهد کرد ، نصب این نوع پنجره ها نیاز به زمان بیشتری نسبت به پنجره آلومینیومی دارد .

 

نصب پنجره دوجداره دو حالته

پنجره های دو حالته با استفاده از پروفیل های آلومینیومی و upvc اجرا می شود ، برای نصب این نوع پنجره های باید از یراق های مخصوص استفاده کرد که معمولا نسبت یه یراق های لولایی و کشویی قیمت بالاتری دارد .

 

نصب پنجره دوجداره رنگی

با توجه به تولید پروفیل های آلومینیومی و upvc رنگی بهتر است که از پنجره های دوجداره رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در سنگ نمای ساختمان استفاده کرد در این صورت قواعد طراحی دکوراسیون نیز رعایت خواهد شد .

 

نصب پنجره دوجداره دکوراتیو 

در این طرح پنجره دارای شبکه بندهای مختلفی است که موجب تزیین پنجره می شود ، پنجره های دکوراتیو در رنگ های قهوه ای ، سفید ، شامپاینی و مشکی تولید شده است که عمدتا از رنگ سفید استفاده می شود .

 

نصب پنجره دوجداره کشویی

به طور کلی نصب پنجره های دوجداره کشویی و بازشو تفاوت های عمده ای با هم دارد به طوری که برای پنجره های کشویی از یراق آلات مخصوصی مانند ریل های فلزی و دستگیره های کشویی استفاده می شود .

 

نصب پنجره دوجداره طرح چوب 

طرح دیگری از پنجره های دوجداره که پروفیل به صورت طرح چوب می باشد به طور مثال در ساختمانی با سنگ نمای قهوه ای باید از پنجره های دوجداره طرح چوب بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در ساختمان ایجاد خواهد شد .

 

نحوه محاسبه قیمت نصب پنجره دوجداره 

هزینه نصب پنجره های دوجداره به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها متراز کار و همچنین نحوه نصب پنجره های دوجداره خواهد داشت به عبارت دیگر پنجره چه تعداد لنگه ثابت و چه تعدادی لنگه بازشو خواهد داشت و اینکه نصب پنجره دوجداره روی چارچوب انجام می شود و یا باید پنجره را روی دیوار نصب کرد ، نصب پنجره  روی دیوار با پیچ های بولدکس انجام خواهد شد .

 

آب بندی پس از نصب پنجره دوجداره     

پس از اینکه پنجره دوجداره روی چارچوب اصلی و یا روی دیوار نصب شد درزهای بین پنجره و چارچوب با درز بین پنجره و دیوار خالی خواهد ماند و این مسئله موجب می شود که هنگام بارش باران براحتی آب به فضای داخلی نفوذ کند و به عبارت دیگر براحتی سرما وارد محیط شود اما تیم فنی صنایع کولیوند با استفاده از چسب های ماستیک درزهای به وجود آمده را پر کرده  و دیگر نه آب و نه سرما به فضای داخلی نفوذ نخواهد کرد .

 

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

برای تعویض پنجره های قدیمی به پنجره های دوجداره اصلا نیازی به عوض کردن چارچوب های قدیمی نیست و در واقع بدون تخریب پنجره دوجداره upvc یا آلومینیومی روی فریم قدیمی نصب خواهد شد ، لازم به ذکر است در اغلب موارد از پنجره UPVC وین تک جهت تعویض پنجره های قدیمی استفاده می شود و نصب این نوع پنجره ها به دلیل استفاده از فریم های استاندارد به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد .

 

نصب پنجره دوجداره روی دیوار

به طور کلی به دو صورت پنجره های دوجداره نصب می شوند در حالت اول پنجره روی فریم های آهنی نصب می شود اما در حالت دوم پنجره روی دیوار با استفاده از پیچ های بولدکس نصب خواهد شد .

 

نصب پنجره دوجداره با شیشه هوشمند 

در این طرح از پنجره های دوجداره با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، نصب پنجره دوجداره با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

نصب پنجره دوجداره با شیشه های ضخیم

برای تولید پنجره های دوجداره با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک پنجره با ابعاد 100 * 300 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل بکار برد .

 

نصب پنجره دوجداره توری

برای پنجره های دوجداره مدرن و جدید نوعی از توری های اختصاصی تولید شده است که به صورت پلیسه ای و و ریلی وجود دارد ، این نوع توری ها در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد .

 

نصب پنجره دوجداره با شیشه استین گلاس

در این طرح از پنجره های دوجداره از شیشه های استین گلاس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها از ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است .

 

نصب پنجره دوجداره با شیشه لمینت 

در ساختمان هایی که ارتفاع نصب پنجره دوجداره بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای پنجره از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

نصب پنجره دوجداره با شیشه خم 

خاص ترین نوع پنجره های دوجداره که با استفاده از شیشه های خم دوجداره تولید می شود ساختار این نوع پنجره ها به گونه ای است که از یک طرف پنجره ها روی به داخل و از طرف دیگر به سمت بیرون خم شده است .

نصب پنجره دوجداره - اینستاگرام

 

نصب پنجره دوجداره - واتساپ

 

 

نحوه سفارش نصب پنجره دوجداره به صنایع کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش نصب پنجره دوجداره به صنایع کولیوند با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری نصب پنجره دوجداره را به تیم فنی صنایع کولیوند واگذار نمایید .

شایان ذکر است خدمات نصب پنجره دوجداره در صنایع کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره 

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نصب پنجره دوجداره در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند