فهرست این مقاله

نمایندگی آینه آرایشگاه

تولید آینه آرایشگاهی در نمایندگی آینه آرایشگاه صنایع کولیوند                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

نمایندگی آینه آرایشگاه

 

نمایندگی آینه آرایشگاه

آینه های آرایشگاهی مهم ترین ابزار یک آرایشگر در سالن زیبایی محسوب می شود که طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت تسهیل آرایش افراد و همچنین ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی بکار می رود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه آرایشگاهی در نمایندگی آینه آرایشگاه صنایع کولیوند می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه آرایشگاه در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

نمایندگی آینه آرایشگاه – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

نمایندگی آینه آرایشگاه – بک لایت

محبوب ترین آینه های آراشگاهی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

نمایندگی آینه آرایشگاه – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

نمایندگی آینه آرایشگاه – قدی 

آینه های قدی کاربردی ترین طرح آینه های آرایشگاهی مدرن محسوب می شود این نوع آینه ها در ابعاد استاندارد ۸۰ * ۱۹۰ سانتی متر و ۹۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید خواهد شد .

 

نمایندگی آینه آرایشگاه – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خورد را پخش نمایید .

 

نمایندگی آینه آرایشگاه – قاب استیل

در این طرح از آینه های آرایشگاهی که یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

نمایندگی آینه آرایشگاه – بی نهایت 

طرح دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، آینه های بی نهایت  فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

نمایندگی آینه آرایشگاه – پایه دار 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را می توان وسط سالن قرار داد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

نمایندگی آینه آرایشگاه - اینستاگرام

 

نمایندگی آینه آرایشگاه - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایشگاهی به نمایندگی آینه آرایشگاه صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت نمایندگی آینه آرایشگاه  و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید .

تولید آینه آرایشگاهی در نمایندگی آینه آرایشگاه صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

نمایندگی آینه آرایشگاه

نمایندگی آینه آرایشگاه

نمایندگی آینه آرایشگاه

نمایندگی آینه آرایشگاه

نمایندگی آینه آرایشگاه

نمایندگی آینه آرایشگاه

نمایندگی آینه آرایشگاه

نمایندگی آینه آرایشگاه

نمایندگی آینه آرایشگاه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نمایندگی آینه آرایشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند