فهرست این مقاله

نمایندگی آینه آنتیک

صنایع شیشه و آینه کولیوند اولین نمایندگی آینه آنتیک در ایران                                    0912823524202188621912

 

نمایندگی آینه آنتیک

 

نمایندگی آینه آنتیک

امروزه آینه های دکوراتیو نقش بسیار مهمی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند از همین رو هر روز شاهد تولید انواع آینه های تزیننی در صمعن شیشه با طرح ها و رنگ های مختلفی هستیم ، در این مقاله به بررسی آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده در نمایندگی آینه آنتیک صنایع شیشه و آینه کولیوند می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه آنتیک در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه کاری آنتیک را تولید و اجرا کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شده اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفت ، نمای متفاوت و خاص این نوع آینه ها موجب استفاده از آن برای اجرای انواع آینه کاری روی دیوار شده است در ایران اغلب ساختمان های لوکس با آینه آنتیک تزیین شده است .

 

نمایندگی آینه آنتیک – رنگی

آینه های آنتیک در سه رنگ نقره ای ، طلایی و برنز وجود دارد لذا بهتر است که از آینه های آنتیک رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه های آنتیک برنز استفاده کرد .

 

نمایندگی آینه آنتیک – طرح دار

در نمایندگی آینه آنتیک صنایع شیشه و آین کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و MASTER آینه های آنتیک در طرح های مختلفی تولید می شود ، در برخی از پروژه ها از آینه های آنتیک گرد و در برخی دیگر از آینه های آنتیک بیضی و مریعی استفاده خواهد شد .

 

نمایندگی آینه آنتیک – آینه کاری

برای اجرای آینه کاری روی دیوار می توان از روش های مختلفی چون آینه کاری لوزی ، مربعی ، نامتقارن ، طرح شکسته ، شش ضلعی و … استفاده کرد اما با توجه به نمای آینه های آنتیک بهتر است که این نوع آینه ها را به صورت تایل های مربعی و مستطیلی شکل بکار برد .

 

نمایندگی آینه آنتیک – ابزار خورده

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از جدیدترین دستگاه های تراش بابلونی ایتالیا ابزار پخ لبه آینه زده می شود ، فاصله لبه آینه تا ابزار پخ را می توان را روی 1.2 ، 2 و 3 سانتی متر تنظیم کرد .

 

نمایندگی آینه آنتیک – سه بعدی

ساختار آینه های آنتیک سه بعدی به گونه ای است که یک آینه ساده با ابعاد استاندارد در نظر گرفته شده است و تعدادی آینه آنتیک یا پتینه کاری شده ی ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده شده است ، نحوه قرار گیری آینه ها کنار یکدیگر موجب ایجاد نمای سه بعدی داخل آینه خواهد شد .

 

نمایندگی آینه آنتیک – نورپردازی شده

جدیدترین نوع آینه های آنتیک که از LED های رنگی جهت اجرای نورپردازی مخفی پشت آینه استفاده می شود به طوری که ابتدا قطعات PVC پشت آینه چسبیده شده سپس LED های رنگی روی PVC چسبیده می شود توجه دشاته باشید که رنگ LED باید با توجه به رنگ آینه تعیین گردد .

در صنایع شیشه و آینه کولیوند نوعی از آینه های آنتیک نورپردازی شده تولید شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورمخفی روشن شده سپس با لمس کردن مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

نمایندگی آینه آنتیک – ریموت دار

طرح دیگری از آینه های آنتیک نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نور مخفی را توسط ریموت تغییر داد .

 

نمایندگی آینه آنتیک – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است نمایندگی آینه آنتیک در شهرهای مختلفی ایران راه اندازی شده و آماده ی هرگونه ارائه خدمات به شما عزیران می باشد .

 

نمایندگی آینه آنتیک – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های آنتیک یا پتینه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

نمایندگی آینه آنتیک – اکریلیک

طرح خاصی از آینه های آنتیک که با استفاده از قلم های نقاشی و رنگ اکریلیک حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود .

 

نمایندگی آینه آنتیک – هوشمند 

در این طرح از آینه های آنتیک مدرن با استفاده از ریموت آینه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، آینه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با طقع جریان برق از کار خواهد افتاد ، نمایندگی آینه آنتیک هوشمند ( SWICHABLE GLASS ) کولیوند در اغلب شهرهای کشور وجود دارد به ویژه در مراکز استان ها که فروشگاه های بزرگی بنا شده است .

نمایندگی آینه آنتیک صنایع کولیوند در تمامی استان های کشور و حتی در شهرستان های کشور راه اندازی شده است لذا برای خرید آینه های آنتیک کافیست که نمایندگی شهر خود مراجعه نمایید .

 

نمایندگی آینه آنتیک – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

نمایندگی آینه آنتیک – دو طرفه 

در سالن های کوچک نوعی از آینه های آنتیک دو طرفه اجرا می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

نمایندگی آینه آنتیک – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آنتیک که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار خواهد گرفت .

 

نمایندگی آینه آنتیک – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

نمایندگی آینه آنتیک - اینستاگرام

 

نمایندگی آینه آنتیک - واتساپ

 

جهت ارتباط  با کارشناسان نمایندگی آینه آنتیک کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های آنتیک تولید شده در نمایندگی آینه آنتیک کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت آینه های دکوراتیو در نمایندگی آینه آنتیک کولیوند اطلاع پیدا کنید .

شایان ذکر است تولید آینه های دکوراتیو در نمایندگی آینه آنتیک کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قسمت مناسبی در اخیتار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

نمایندگی آینه آنتیک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نمایندگی آینه آنتیک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.esty.com

تیم تحریریه کولیوند