فهرست این مقاله

نمایندگی آینه تهران

صنایع شیشه و آینه کولیوند اولین نمایندگی آینه تهران                            0912823524202188621912

 

نمایندگی آینه تهران

 

نمایندگی آینه تهران

امروزه با توجه به افزایش قیمت کالا ها در بازار و ارائه قیمت های متفاوت از سوی فروشگاه ها بسیاری از خریداران هنگام خرید کالا با سردرگمی مواجه هستند ، یکی از این کالا ها که امروزه در همه خانه ها وجود دارد آینه است و حتی در اغلب خانه ها از چند نوع آینه دکوراتیو مختلف استفاده شده است اما در صورت خرید از نمایندگی آینه تهران کولیوند همه نگرانی ها برطرف خواهد شد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه تهران فعالیت خود را از سال 1386 آغار کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 1000 طرح مختلف آینه های دکوراتیو را تولید کرده است برای مشاهده پروژه های انجام شده می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و یا به صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند به نشانی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

نمایندگی آینه تهران – رنگی

امروزه با توجه به اهمیت بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی آینه ها نیز در رنگ های مختلفی چون طلایی ، نقره ای ، شامپاینی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز تولید می شود که بدین شکل می توان رنگ آینه ها را با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان تطبیق داد و یک نمای بسیار زیبا و مدرنی را ایجاد کرد .

 

نمایندگی آینه تهران – آنتیک

یکی از خاص ترین آینه های دکوراتیو که از زمانی وارد کشور ما شد مورد استقبال بسیار زیاد طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت تا جایی که در امروزه در اغلب ساختمان های لوکس از این نوع آینه ها برای تزئین فضای داخلی بکار می رود ، آینه آنتیک یا پتینه کاری شده در نمایندگی آینه تهران در رنگ های طلایی ، نقره ای و برنز تولید می شود .

جالب است بدایند که که در ابتدا آینه های آنتیک از کشور چین وارد می شد اما با تولید آن در نمایندگی آینه تهران کولیوند روند واردات این نوع آینه ها با کاهش قابل توجهی مواجه شد و به میزان بسیار زیادی از خروج ارز از کشور جلوگیری شده است و این یعنی اجرای اقتصاد مقاومتی که کشور ما به آن نیاز مبرمی در این شرایط دارد .

 

نمایندگی آینه تهران – ونیزی 

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا و در شهر رم تولید شد و خیلی زود طراحان دکوراسیون داخلی سراسر دنیا قرار گرفت از همین رو پس از مدت کوتاهی در کشورهای مختلف اروپایی و آسایی از جمله ایران فرآیند تولید این نوع آینه ها از سر گرفته شد ، آینه های ونیزی در واقع یک آینه منبت کاری شده است که در طرح های مختلفی تولید می شود .

 

نمایندگی آینه تهران –  نورپردازی مخفی  

نوعی از آِینه های دکوراتیو که از یک آینه با ابعاد استاندارد و ورق های PVC و LED های رنگی تشکیل شده است به طوری که ابتدا یک آینه با ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس ورق PVC دور آینه چسبانده می شود در نهایت هم در نمایندگی آینه تهران LED های رنگی دور ورق PVC قرار خواهد گرفت ، آینه با نور مخفی اغلب در سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

نمایندگی آینه تهران – تراش

ابزارهای مختلفی را می توان برای آینه های دکوراتیو بکار برد که در این بین ابزار تراش محبوب ترین نوع ابزار محسوب می شود ، فاصله ی لبه ی آینه تا ابزار تراش را می توان روی 1.5 ، 2 و 3 سانتی متر تنظیم کرد .

 

نمایندگی آینه تهران – آینه کاری 

با توجه به بررسی های انجام شده آینه کاری روی دیوار با استقبال بسیار بیشتری نسبت به آینه های تکی دکوراتیو در ایران مواجه شده و از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند به روش های مختلفی نظیر لوزی ، نامتقارن ، طرح شکسته ، مربعی و مستطیلی آینه کاری روی دیوار را اجرا خواهد کرد لازم به ذکر است که در نمایندگی آینه تهران کولیوند با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه های صنعت شیشه مانند CNC و MASTER آینه های دکوراتیو تولید می شود .

 

نمایندگی آینه تهران – آینه سه بعدی

خاص ترین نوع آینه های سه بعدی که از یک آینه با ابعاد استاندارد تشکیل شده است و تعدادی آینه با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسیده می شود و یک نمای سه بعدی ایجاد خواهد شد .

 

نمایندگی آینه تهران – لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود .

 

نمایندگی آینه تهران – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

نمایندگی آینه تهران ریموتی در اغلب کشورهای حوزه خلیح فارس نیز وجود دارد زیرا آینه های بک لایت لمسی و هوشمند ضد بخار از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم برخوردار می باشد .

 

نمایندگی آینه تهران – حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های بک لایت با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

نمایندگی آینه تهران – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

نمایندگی آینه تهران – دو طرفه 

نوعی از آینه های بک لایت و چراغ دار که از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد که جدیدترین آن از ترکیب آینه های بک لایت و قاب استیل تشکیل شده است بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

نمایندگی آینه تهران – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد ، آینه های ضد بخار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

نمایندگی آینه تهران – حکاکی شده 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و حکاکی طرح های مختلفی روی آینه های دکوراتیو به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی اینه حکاکی کرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های حکاکی بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

نمایندگی آینه تهران – بلوتوث 

جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث یه گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

 

نمایندگی آینه تهران – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های جدید تولید شده که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

نمایندگی آینه تهران – کریستال 

به طور کلی آینه های دکوراتیو از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا و مهندسان ساختمانی قرار گرفته است .

 

نمایندگی آینه تهران – 

نمایندگی آینه تهران - اینستاگرام

 

نمایندگی آینه تهران - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان نمایندگی آینه تهران کولیوند جهت سفارش آینه

برای اطلاع از قیمت آینه های دکوراتیو در نمایندگی آینه تهران و همچنین ثبت سفارش می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر نمایندگی آینه تهران به صورت حضوری نسبت به سفارش آینه های دکوراتیو اقدام نمایید .

شایان ذکر است برای تولید آینه های دکوراتیو در نمایندگی آینه تهران کولیوند از آینه های با درجه کیفیت +A استفاده شده و به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

کارخانه آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی سفارش آینه

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه تهران

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نمایندگی آینه تهران در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند