فهرست این مقاله

نمایندگی آینه دکوراتیو

صنایع شیشه و آینه کولیوند اولین نمایندگی آینه دکوراتیو در ایران                                  0912823524202188621912

 

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

تولید و اجرای آینه های دکوراتیو در چند سال گذشته با میزان قابل توجهی افرایش پیدا کرده است تا جایی که اغلب مردم امروزه برای تزیین فضای داخلی ساختمان ها یکی از آینه های دکوراتیو را روی دیوار قرار می دهند از همین رو با توجه به نقش بسیار مهم و تاثیرگذار این نوع آینه های تزیینی در سال 1392 صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه دکوراتیو در ایران فعالیت خود را آغاز کرد .

در این چند سالی که از راه اندازی نمایندگی آینه دکوراتیو صنایع شیشه و آینه کولیوند گذشته به یاری خدا استقبال مردم بیش از حد انتظار بوده و به دلیل قیمت مناسب و تعهد کاری نسبت به اجرای پروژه خیلی زود در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن توانستیم انتظارات را برآورده کنیم .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو لوزی 

اولین نوع آینه های دکوراتیو که با توجه به اینکه به نوعی قدیمی هم شده ام همجنان بیشترین درخواست را از طرف مشتریان گرامی داشته است ، آینه کاری لوزی به دو شکل آینه های لوزی با قطر یکسان و آینه های لوزی با قطر متفاوت انجام می شود البته توجه داشته باشید که آینه کاری لوزی را می توان هم به صورت متقارن و هم به صورت نا متقارن اجرا کرد .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو آنتیک یا پتینه

آینه های آنتیک در ابتدا که درکشور ما جهت اجرای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن معرفی شد با استقبال نه چندان مناسب طراحان دکوراسیون داخلی و همچنین عموم مردم مواجه شد اما پس از مدتی که انواع مختلفی از این نوع آینه ها تولید شد و سلیقه ها با مشاهده ی طراحی های مدرن خارجی تغییر پیدا کرد خیلی زود به پرطرفدارتین آینه دکوراتیو تبدیل شد .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو رنگی

صنایع شیشه و آینه کولیوند با تولید آینه های رنگی خاص مانند آینه طلایی ، بنفش ، آبی ، آبی فیروزه ای ، دودی و سبز تحول عظیمی را در زمینه ی آینه کاری روی دیوار ایجاد کرد و اغلب مردم با توجه به این موضوع میل به استفاده از آینه های رنگی مطابق با رنگ فضای داخلی خانه پیدا کردند .

در نمایندگی آینه دکوراتیو صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های رنگی را به صورت صفر تا صد توسط جوانان عزیز کشورمان تولید شده و تمامی ترکیباتی که جهت ساخت هر یک از رنگ های آینه استفاده شده وارداتی نیست بلکه از ترکیبات شیمیایی تولید شده در آزمایشگاه های کشورمان می باشد .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو ونیزی

آینه های ونیزی برای اواین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما پس از مدت کوتاهی در سایر کشورهای اروپایی هم رواج پیدا کرد ، تولید آینه ونیزی نسبت به سیار آینه های دکوراتیو پیچیده تر و همچنین زمانبر تر است به همین دلیل هم قیمت این نوع آینه ها بیشتر از سایر آینه هاست ، نمایندگی آینه دکوراتیو صنایع شیشه و آینه کولیوند در سال 1394 با تلاش های بی وقفه جوانان عزیز کشورمان سرانجام موفق به تولید آینه های ونیزی در طرح ها و ابعاد مختلف شد .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو سه بعدی

جدیدترنی نوع آینه های دکوراتیو که به تازگی در نمایندگی آینه دکوراتیو صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شده است و با ساختاری متفاوت از سایر آینه ها در واقع یک تصویر سه بعدی را ایجاد می کند به طوری که با کنار هم قرار دادن تعدادی آینه تراش خورده به صورت مورب تصویر سه بعدی ایجاد خواهد شد لازم به ذکر است که در اجرای آینه سه بعدی نیاز به استفاده از ورق های PVC یا MDF است و آینه ها روی یکی از این دو نوع چوب چسبانده می شود .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو نورپردازی شده

نوعی از آینه های دکوراتیو که یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس دور آینه سندبلاست می شود و در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های متری پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو نامتقارن

یکی از جدیدترین روش های آینه کاری روی دیوار که تعدادی آینه با اشکال مختلف هندسی طبق الگو کنار هم روی دیوار قرار داده می شوند ، آینه کاری نامتقارن درساختمان های لوکس اجرا می شود .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو هوشمند

طرح جدیدی از آینه های با نورمخفی که از طریق لمس کردن قسمت تعیین شده نورهای مخفی پشت آینه نمایان می شود ، آینه هوشمند در ابعاد و رنگ های مختلفی قالب تولید است ، صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان تنها نمایندگی آینه دکوراتیو هوشمند در ایران این نوع آینه ها را به سراسر کشور ارسال می نماید .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو ریموت دار

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و افت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه هاس حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیت بالایی برخوردار می باشد .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو چراغ دار

ساختار آینه های چراغ دار به گونه ای است که تعدادی لامپ کم مرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی روی آینه قرار گرفته است این نوع آینه ها با نام آینه لامپی و آینه هایوودی نیز شناخته شده است ، نمایندگی آینه دکوراتیو چراغ دار صنایع شیشه و آینه کولیوند در تمامی استان های کشور وجود دارد لذا برای خرید آینه کافیست که به نمایندگی شهر خود مراجعه نمایید .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو با قاب استیل 

در این طرح از قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای یک دیوار مشکی رنگ باید از قاب های طلایی بکار برد بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو پایه دار 

طرح دیگری از آینه های دکوراتیو که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون های لوکس استفاده می شود .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو دخترانه

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های دکوراتیو بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی شده و فریم صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته است .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های دکوراتیو قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه ها را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

نمایندگی آینه دکوراتیو - اینستاگرام

 

نمایندگی آینه دکوراتیو - واتساپ

 

 

جهت ارتباط با کارشناسان نمایندگی آینه دکوراتیو صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های دکوراتیو در نمایندگی آینه دکوراتیو صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر نمایندگی آینه دکوراتیو کولیوند به صورت حضوری آینه دکورایتو مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است نمایندگی آینه دکوراتیو صنایع شیشه و آینه کولیوند با تشکیل یک تیم فنی مجرب پروژه های آینه کاری مختلف را اجرا می کند در ضمن سفارشات مشتریان گرامی در شهرستان ها نیز پذیرفته می شود .

 

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

نمایندگی آینه دکوراتیو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نمایندگی آینه دکوراتیو در سراسر ایران به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند