فهرست این مقاله

نمایندگی آینه کاری

اجرای انواع آینه کاری در نمایندگی آینه کاری صنایع شیشه و آینه کولیوند                       0912823524202188621912

 

نمایندگی آینه کاری

 

نمایندگی آینه کاری

طراحان دکوراسیون داخلی جهت تزیین فضای داخلی ساختمان از عناصر مختلفی استفاده می کنند که یکی از مهم ترین این عنصر ها آینه های دکوراتیو محسوب می شود ، با استفاده از آینه های دکوراتیو با اشکال مختلف هندسی می توان روش های مختلف آینه کاری روی دیوار را اجرا کرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه کاری در نمایندگی آینه کاری کولیوند می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه کاری در ایران فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه کاری توسط نمایندگی آینه کاری کولیوند اجرا شده است که برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ می پردازیم .

جهت اجرای آینه کاری روی دیوار در نمایندگی آینه کاری کولیوند ابتدا اندازه گیری دقیق دیوار مورد نظر صورت می گیرد چرا که حتی 1 میلی متر در اجرای آینه کاری تاثیرگذار است ، در محله ی بعدی طرح آینه کاری توسط کارشناسان مربوطه البته با مشورت شما صورت می گیرد سپس آینه ها توسط دستگاه CNC برش داده خواهد شد .

 

نمایندگی آینه کاری – آینه رنگی

همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در طراحی فضای داخلی ساختمان دارند به همین دلیل بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی جهت اجرای آینه کاری استفاده شود به طور مثال در ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه سفید و دودی بکار برد .

 

نمایندگی آینه کاری – آینه آنتیک

یکی از محبوب ترین انواع آینه های دکوراتیو که با نام های آینه پتینه و آینه چرک نیز شناخته شده است ، آینه آنتیک اغلب به صورت تایل های مربعی و مستطیلی و در ساختمان های با طراحی مدرن استفاده می شود .

 

نمایندگی آینه کاری – آینه لوزی

متداول ترین طرح آینه کاری روی دیوار که با استفاده از آینه های لوزی شکل اجرا می شود این روش به دلیل قیمت مناسب مورد توجه بسیاری از مشتریان گرامی قرار گرفته است ، توجه داشته باشید که لوزی برخلاف مربع دارای دو قطر با اندازه های مختلف می باشد .

 

نمایندگی آینه کاری – آینه طرح شکسته

یکی دیگر از روش های آینه کاری روی دیوار که از تعدادی آینه مثلثی شکل با ابعاد مختلف استفاده می شود که پس از اجرای طرح آینه ها با خطای دید به صورت شکسته مشاهده می شوند ، این روش در ساخامان هایی که دارای طراحی داخلی کلاسیک هستند بکار می رود .

 

نمایندگی آینه کاری – آینه نامتقارن

در روش آینه کاری نامتقارن تعدادی آینه با اشکال مختلف هندسی طبق الگو کنار هم قرار داده می شوند به طوری که در بعضی طرح ها آینه های به صورت پراکنده روی دیوار چسبیده شده و در بعضی از طرح ها نیز فاصله ای بین آینه ها وجود نخواهد داشت .

 

نمایندگی آینه کاری – با نورپردازی مخفی

جدیدترین طرح آینه کاری روی دیوار که پشت تای های آینه با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی نورپردازی می شود حتی در طرح های جدید نورپردازی با لمس کردن قسمت مورد نظر روی آینه روشن و خاموش می شود .

 

نمایندگی آینه کاری – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های نور مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

نمایندگی آینه کاری – ریموتی 

طرح دیگری از آینه کاری نورپردازی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

نمایندگی آینه کاری – حسگری

طرح دیگری از آینه کاری مدرن که با حرکت دست از قسمت از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

نمایندگی آینه کاری – قاب استیل 

در این طرح از آینه کاری جدید یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده یم کنند .

 

نمایندگی آینه کاری – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه کاری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید موزیک و ویدئو مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

نمایندگی آینه کاری – بی نهایت

طرح خاص دیگری از آینه کاری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های بی نهایت بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

نمایندگی آینه کاری – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

نمایندگی آینه کاری - اینستاگرام

 

نمایندگی آینه کاری - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه کاری به نمایندگی آینه کاری صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت انواع آینه کاری و سفارش آن به نمایندگی آینه کاری کولیوند می توانید از طریق زیر با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت آینه کاری در نمایندگی آینه کاری کولیوند مطلع شوید .

شایان ذکر است اجرای آینه کاری در نمایندگی آینه کاری کولیوند توسط تیم افراد فنی مجرب صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسبی در اختیار مشتریان گرامی قرار خواهد گرفت .

 

نمایندگی آینه کاری

نمایندگی آینه تهران

نمایندگی آینه کاری

نمایندگی آینه کاری

نمایندگی آینه کاری

نمایندگی آینه کاری

نمایندگی آینه کاری

نمایندگی آینه کاری

نمایندگی آینه کاری

نمایندگی آینه کاری

نمایندگی آینه کاری

نمایندگی آینه کاری

نمایندگی آینه کاری

نمایندگی آینه کاری

نمایندگی آینه کاری

نمایندگی آینه کاری

نمایندگی آینه کاری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نمایندگی آینه کاری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند