فهرست این مقاله

نمایندگی شیشه خم

صنایع شیشه و آینه کولیوند اولین نمایندگی شیشه خم در ایران                                0912823524202188621912

 

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

یکی از دغدغه های مهم افرادی که نمای شیشه ای خم را در ساختمان خود دارند اینست که اگر شیشه به هر دلیلی شکسته شد به چه جایی جهت تعویض شیشه های خم مراجعه کنند چرا که شیشه خم برخلاف شیشه های مسطح که در بسیاری از شیشه بری ها و کارگاه ها یافت می شود موجود نیست اما با راه اندازی یک کارگاه مجهز در صنایع شیشه و آینه کولیوند و دریافت رسمی نمایندگی شیشه خم این معضل را به طور کامل برطرف شد .

تولید شیشه خم به طور کلی دارای فرآیندی متفاوت از تولید سایر شیشه ها در صنعت شیشه می باشد که پیچیدگی و زمانبر بودن تولید این نوع شیشه ها و همچنین دقت بسیار زیاد در ساخت شیشه خم موجب شده که حتی کارخانه های تولید شیشه هم از تولید آن خودداری کنند اما سرانجام در سال 1389 نمایندگی شیشه خم صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از مجهزترین کوره ها قادر به تولید انواع شیشه خم شد .

نمایندگی شیشه خم صنایع شیشه و آینه کولیوند در بسیاری از شهرهای کشور عزیزمان ایران فعالیت دارد که بخش عمده ی آن در شهرهای تهران ، کرج ، اصفهان ، تبریز ، مشهد و شیراز می باشد به طوری که فقط با تماس با کارشناسان نمایندگی شیشه خم کولیوند می توانید با ذکر ابعاد شیشه و شعاع خم ، شیشه خم مورد نظر خود را سفارش دهید .

 

نمایندگی شیشه خم رنگی 

با توجه به تولید انواع شیشه های رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از دستگاه لاکوبل ، تولید شیشه های خم رنگی هم امکان پذیر شده است به طوری که ابتدا با استفاده از دستگاه لاکوبل شیشه به رنگ مورد نظر درآوده می شود سپس قالب فلزی با شعاع خم تعیین شده ساخته شده و به همراه شیشه وارد کوره خواهد شد .

 

نمایندگی شیشه خم آکواریوم

ساخت آکواریوم های خانگی امروزه به یکی از مهم ترین سرگرمی های مردم تبدیل شده است و به نوعی آکواریوم هم موجب تزیین فضای داخلی ساختمان خواهد شد و هم اینکه وجود آن در واقع آرامش جالب توجهی را ایجاد می کند حال اگر آکواریوم با استفاده از شیشه های خم و کریستال تولید شود به طبع نمای زیباتر و جذابتری را ایجاد خواهد کرد .

برای تولید شیشه خم آکواریوم در نمایندگی شیشه خم صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت برش شیشه ها از دستگاه CNC استفاده می شود و دلیل اینکار هم حساسیت در دقیق بودن ابعاد شیشه است چرا که کوچکترین اشتباهی در برش شیشه حتی در حد 2 میلیمتر موجب اجرا نشدن پروژه می شود .

 

نمایندگی شیشه خم میز

با فراگیر شدن نمای شیشه ای در نمای خارجی و داخلی ساختمان های لوکس استفاده از شیشه های برای اجرای میزهای شیشه های به امری بدیهی تبدیل شده ، ساخت میز شیشه ای در گذشته فقط به صورت UV انجام می شد به عبارتی شیشه ها توسط چسب UV به هم متصل شده و یک میز شیشه ای را تشکیل می دادند اما امروزه با استفاده از کوره های مجهر و پیشرفته در نمایندگی شیشه خم صنایع شیشه و آینه کولیوند میز شیشه ای خم تولید می شود .

 

نمایندگی شیشه خم بوفه

یکی دیگر از وسایل تزیینی در ساختمان که امروزه در خانه ای وجود دارد و جالب است که اغلب بوفه ها دارای شیشه خم می باشند ، شیشه خم بوفه معمولا دارای ابعاد بیش از یک متر طول است و به همین دلیل هم احتمالا شکستن آن وجود دارد صنایع شیشه و آینه کولیوند با تولید قالب های فلزی در ابعاد بزرگ قادر به تولید طرح های مختلف شیشه خم بوفه می باشد .

 

نمایندگی شیشه خم لمینت

جدیدترین نوع شیشه های خم که در پروژه های خاصی مانند اجرای نرده های شیشه ای ، پارتیشن های شیشه ای و پله شیشه ای کاربرد دارد برای تولید شیشه خم لمینت دو شیشه با ابعاد یکسان ابتدا در نمایندگی شیشه خم کولیوند تبدیل به شیشه خم شده سپس توسط لایه PVB به هم متصل می شوند .

 

نمایندگی شیشه خم سکوریت

همانطور که در پاراگراف قبلی شرح داده شد اجرای پروژه هایی که نمای تمام شیشه ای خم دارند نیاز به شیشه لمینت خم و شیشه سکوریت خم دارند ، برای تولید این نوع شیشه ها باید شیشه خم تولید شده را وارد کوره مخصوص شیشه های سکوریت کنیم .

 

نمایندگی شیشه خم دوجداره

شیشه های خم دوچداره معمولا در اجرای پنجره های نمیا ساختمان کاربرد دارد و به عنوان شیشه پنجره دوجداره استفاده می شود به طبع تولید شیشه خم دوجداره نسبت به شیشه های دوجداره ساده نیاز به زمان بیشتری دارد .

 

نمایندگی شیشه خم ویترین

امروزه طراحان دکوراسیون داخلی فروشگاه ها ویترین شیشه ای خم را به کرات اجرا می کنند به طوری که معمولا از یک شیشه خم بزرگ به عنوان نمای ویترین شیشه ای استفاده خواهد شد و فریم های چوبی و استیل دور شیشه قرار داده می شود در نمایندگی شیشه خم ویترین کولیوند ویترین های شیشه ای L ، S و U تولید می شود .

 

نمایندگی شیشه خم هود

امروزه با توجه به اینکه اغلب ساختمان ها به صورت آپارتمانیست و به طبع در آشپزخانه ها باید از هود جهت تهویه هوا استفاده شود ، هودهای شیشه ای در ابعاد مختلفی به صورت سکوریت تولید می شود .

 

نمایندگی شیشه خم کابینت

طراحان دکوراسیون داخلی با توجه به فراگیر شدن نمای شیشه ای در ساختمان ها از کابینت های شیشه ای خم ساده ، رنگی و طرح دار به منظور طراحی فضای داخلی آشپزخانه استفاده می کنند .

 

نمایندگی شیشه خم حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های خم حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

نمایندگی شیشه خم هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های خم که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است نمایندگی شیشه خم هوشمند کولیوند در کشورهای حوزه خلیج فارس نیز وجود دارد در واقع صادرات به این کشورها به کرات صورت می گیرد .

بخشی از نمونه کارهای نمایندگی شیشه خم کولیوند در مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی خاورمیانه مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور های عربی چاپ می شود وجود دارد .

 

نمایندگی شیشه خم اسیدکاری شده 

طرح دیگری از شیشه های خم که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

نمایندگی شیشه خم رفلکس 

شیشه های رفلکس خم با نام شیشه آینه ای خم نیز شناخته شده است و ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که یک طرف آن شیشه رنگی و طرف دیگر آینه می باشد ، شیشه رفلکس در رنگ های مختلفی تولید می شود .

 

نمایندگی شیشه خم اکریلیک 

در این طرح از شیشه های خم با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود ،

 

نمایندگی شیشه خم اکلیلی 

طرح دیگری از شیشه های خم که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، نمایندگی شیشه خم اکلیلی در اغلب کشورهای حوزه خلیج فارس نیز وجود دارد زیرا شیشه های خم از محبوبیت بسیار زیادی در این کشورها برخوردار می باشد .

نمایندگی شیشه خم اکلیلی و هوشمند در تمامی مراکز استان های کشور حتی در شهرهای کوچک وجود دارد لذا برای خرید شیشه های خم کافیست که به نمایندگی شهر خود مراجعه نمایید .

 

نمایندگی شیشه خم سقف 

برای اجرای سقف های شیشه ای مدرن باید از شیشه های خم لمینت شده استفاده کرد به طور مثال برای یک سقف با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه 16 میل خم بکار برد .

 

نمایندگی شیشه خم کریستال 

به طور کلی شیشه های خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال دارای بیشترین میزان شفافیت است این نوع شیشه ها در 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

نمایندگی شیشه خم ضخیم

برای تولید شیشه های خم با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز شیشه ای خم با ابعاد 100 * 190 سانتی متر باید از شیشه های 15 میل بکار برد .

 

نمایندگی شیشه خم رفلکس

در این طرح شیشه های خم از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفشو سبز وجود دارد .

 

نمایندگی شیشه خم 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های خم 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

نمایندگی شیشه خم تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های خم که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای سات که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، شیشه های تاشو در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

نمایندگی شیشه خم استین گلاس 

شیشه های استین گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست و حکاکی محسوب می شود که فرآیند تولید آینه بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های استین گلاس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

نمایندگی شیشه خم مات 

به طور کلی شیشه های خم مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشا ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های خم فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی قرار گرفته است .

 

 

جهت سفارش انواع شیشه خم به نمایندگی شیشه خم صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه خم و سفارش آن به نمایندگی شیشه خم صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری به نمایندگی شیشه خم کولیوند مراجعه نمایید .

شایان ذکر است نمایندگی شیشه خم صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارشات شهرستان های اشاره شده را به صورت تلفنی پذیرفته و کمتر از 6 روز کاری سفارش شما مشتریان گرامی ارسال خواهد شد .

 

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه خم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نمایندگی شیشه خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند