فهرست این مقاله

نمایندگی شیشه رومیزی

صنایع شیشه و آینه کولیوند اولین نمایندگی شیشه رومیزی در ایران                           0912823524202188621912

 

نمایندگی شیشه رومیزی

 

نمایندگی شیشه رومیزی

امروزه تولید شیشه های رومیزی نسبت به سایر شیشه هایی که در صنعت شیشه تولید می شود بیشتر و متنوع تر است و با توجه به تولید انبوه انواع میزهای چوبی و میزهایی که فقط از چند پایه تشکیل شده اند روز به روز شاهد تولید شیشه های روی میز در طرح های مختلفی هستیم در همین راستا صنایع شیشه و آینه کولیوند در سال 1390 با راه اندازی یک کارگاه مجزا و تجهیز به دستگاه های مدرن برش و ابزار شیشه به عنوان اولین نمایندگی شیشه رومیزی در ایران فعالیت خود را آغاز کرد .

در نمایندگی شیشه رومیزی صنایع شیشه و آینه کولیوند طرح های بسیار گوناگون شیشه های روی میز تولید می شود که به اختصار برخی از آن ها را در این مقاله شرح خواهیم داد اما برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس با دفتر نمایندگی شیشه رومیزی صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت رایگان از آخرین محصولات و خدمات ارائه شده مطلع شوید .

 

نمایندگی شیشه رومیزی ناهارخوری   

شیشه میز ناهارخوری پرسفارش ترین شیشه رومیزی در نمایندگی شیشه رومیزی کولیوند محسوب می شود و با توجه به اینکه امروزه اغلب مردم از عوارض های ناشی از نشستن روی زمین اطلاع پیدا کرده اند میزهای ناهارخوری بیش از پیش در خانه های ایرانی مشاهده می شود ، برای تولید شیشه میز ناهارخوری باید از شیشه های با ضخامت 8 میل و بیش از آن استفاده کرد چرا که ابعاد این نوع شیشه ها معمولا بیش از 150 سانتی متر بوده و در صورت استفاده از شیشه های 4 میل و 6 میل احتمال شکستن شیشه بسیار بالاست .

نمایندگی شیشه رومیزی صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه میز ناهارخوری را توسط دستگاه های CNC و MASTER برش داده سپس توسط دستگا های دیاموند و لول دور شیشه تزیین خواهد شد البته در صورت استفاده از دستگاه MASTER دیگر نیازی به استفاده از دستگاه های اشاره شده نیست زیرا ابزار دور شیشه به صورت اتوماتیک زده خواهد شد .

 

نمایندگی شیشه رومیزی جلو مبلی و عسلی

یکی دیگر از شیشه های رومیزی که در نمایندگی شیشه رومیزی صنایع شیشه و آینه کولیوند به کرات تولید می شود شیشه میز جلو مبلی و شیشه میز عسلی می باشد ، این دو نوع شیشه رومیزی با نام شیشه میز مبلمان و پذیرایی هم شناخته شده هستند که معمولا ابعاد آن ها از 130 سانتی متر کمتر بوده و به همین دلیل هم برای تولید آن از شیشه های با ضخامت 6 میل و 8 میل استفاده می شود .

 

نمایندگی شیشه رومیزی اداری 

در شرکت ها و اداره های دولتی با توجه به وجود میزهای متعدد کاری مانند میز مدیریت ، میز رایانه ، میز جلو مبلی و میز کنفرانس نیاز به شیشه های رومیزی جهت جلوگیری از آسیب به میزها وجود دارد ، شیشه میز اداری دارای ابعاد مختلفی است و به همین دلیل هم ضخامت شیشه با توجه به ابعاد شیشه میز در نمایندگی شیشه رومیزی کولیوند سفارش داده شده نعیین می شود که در این بین برای تولید شیشه میز کنفرانس معمولا از شیشه های 10 میل ، 12 میل و 20 استفاده می شود .

 

نمایندگی شیشه رومیزی آشپزخانه

به طور کلی شیشه های رومیزی آشپزخانه به دو دسته ی شیشه میز صبحانه خوری و شیشه میز اپن تقسیم می شود که در این بین برای تولید اپن شیشه ای از شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل استفاده می شود .

 

نمایندگی شیشه رومیزی رنگی

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولیت نمایندگی شیشه های رومیزی رنگی ، این نوع شیشه ها را به صورت یک رو نما و دو رو نما تولید می کند شیشه ها یک رو نما یا لاکوبل با استفاده دستگاه چاپ اجرا می شود .

 

نمایندگی شیشه رومیزی طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ می توان انواع شیشه های رومیزی طرح دار مات و رنگی را تولید کرد ، اگر طرح خاصی مد نظر شماست از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

نمایندگی شیشه رومیزی کریستال

با توجه به شفافیت بسیار بالای شیشه های کریستال بهتر است که از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه رومیزی استفاده کرد ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل وجود دارد .

 

نمایندگی شیشه رومیزی گرد

شیشه های رومیزی گرد به دو روش دستی و اتوماتیک تولید می شود به طوری که بری برش شیشه گرد با قطر کمتر از 120 سانتی متر از روش دستی و برای برش شیشه گرد با قطر بیش از 120 سانتی متر از روش اتوماتیک استفاده می شود .

 

نمایندگی شیشه رومیزی مات

شیشه های مات به طور کلی به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود ، این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارد اما تفاوت اصلی آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

نمایندگی شیشه رومیزی حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

نمایندگی شیشه رومیزی هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، نمایندگی شیشه رومیزی هوشمند کولیوند در کشورهای حوزه خلیج فارس نیز وجود دارد و صادرات این محصول به کرات صورت می گیرد .

 

نمایندگی شیشه رومیزی اسیدکاری شده 

طرح خاصی شیشه های رومیزی مدرن که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر استفاده خواهد شد .

 

نمایندگی شیشه رومیزی اکریلیک

در این طرح از شیشه های رومیزی با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود .

 

نمایندگی شیشه رومیزی چند تکه

برخی از میزهای ناهارخوری دارای طول و عرض زیادی هستند به همین دلیل باید شیشه رومیزی به صورت چند تکه تولید شود به صوری که هر یک از شیشه ها به صورت جورچین کنار هم قرار می گیرند .

 

نمایندگی شیشه رومیزی سه بعدی 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ می توان طرح های مختلف سه بعدی را روی شیشه های رومیزی به صورت رنگی ایجاد کرد به طور مثال می توان تصاویر طبیعت را روی شیشه چاپ کرد .

 

نمایندگی شیشه رومیزی ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری 10 نفره باید از شیشه های 10 میل شفاف و رنگی استفاده کرد .

 

نمایندگی شیشه رومیزی رفلکس

در این طرح از شیشه های رومیزی جدید و مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

نمایندگی شیشه رومیزی تاشو 

در این طرح از شیشه های رومیزی از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

نمایندگی شیشه رومیزی 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

نمایندگی شیشه رومیزی استین گلاس 

شیشه های رومیزی استین گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست و حکاکی محسوب می شود که فرآیند تولید آن بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخورار می باشد ، شیشه های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

تولید میزهای شیشه ای در نمایندگی شیشه رومیزی کولیوند

علاوه بر تولید انواع شیشه های رومیزی از سال 1396 میزهای شیشه ای ( میزهایی که به صورت تمام شیشه ای بوده و در واقع چیزی جز شیشه مشاهده نخواهد شد) در نمایندگی شیشه رومیزی صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود ، میز شیشه ای به طور کلی به دو صورت تولید می شود در حالت اول میز از چند شیشه که به صورت UV به هم متصل شده اند تشکیل شده اما در حالت دوم میز به صورت یک تکه بوده و پایه های آن خم خواهد شد .

نمایندگی شیشه رومیزی صنایع شیشه و آینه کولیوند میزهای شیشه ای خم را در ابعاد مختلفی تولید می کند و معمولا از شیه های با ضخامت 12 میل ، 16 میل و 20 میل در تولید این نوع میزها استفاده می شود البته اگر از شیشه کریستال برای ساخت میز شیشه ای بکار رود به طبه نمای میز بسیار جذابتر خواهد شد .

 

نمایندگی شیشه رومیزی - اینستاگرام

 

نمایندگی شیشه رومیزی - واتساپ

 

 

شما مشتریان گرامی می توانید برای سفارش شیشه رومیزی به نمایندگی شیشه رومیزی کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

جهت اطلاع از قیمت شیشه رومیزی در نمایندگی شیشه رومیزی صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر نمایندگی شیشه رومیزی کولیوند به صورت شیشه رومیزی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است نمایندگی شیشه رومیزی صنایع شیشه و آینه کولیوند تمامی محصولات خود را به تمامی شهرهای کشور عزیزمان ایران در کمتر از 72 ساعت ارسال خواهد کرد برای اطلاعات بیشتر به بخش ثبت سفارش شهرستان ها مراجعه نمایید .

 

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

نمایندگی شیشه رومیزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نمایندگی شیشه رومیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند