فهرست این مقاله

نمایندگی شیشه ضد گلوله

صنایع شیشه و آینه کولیوند اولین نمایندگی شیشه ضد گلوله               091282352402188621912

 

نمایندگی شیشه ضد گلوله

 

نمایندگی شیشه ضد گلوله

شیشه های ایمنی در طرح های مختلفی تولید شده است که هر یک از آن ها میزان مقاومت مشخصی در برابر گلوله و سرقت های مختلف را دارد از همین رو رد این مقاله به بررسی انواع شیشه های ایمنی از جمله شیشه های ایمنی چند لایه لمینت شده به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های ایمنی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه سکوریت لمینت را تولید کرده است که برای مشاهده ی ان ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

نمایندگی شیشه ضد گلوله – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های ایمنی که با نام شیشه سکوریت و میزال شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد شد .

نمایندگی شیشه ضد گلوله – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های مسلح که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد بدین شکل ذرات شیشه از هم جدا نخواهد شد .

 

نمایندگی شیشه ضد گلوله – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های دوجداره بکار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های دوجداره بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

نمایندگی شیشه ضد گلوله – خم

جذاب ترین طرح شیشه های ایمنی که با نام شیشه خم یا منحنی شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

نمایندگی شیشه ضد گلوله - اینستاگرام

 

نمایندگی شیشه ضد گلوله - واتساپ

 

جهت سفارش نمایندگی شیشه ضد گلوله به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های ایمنی و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های ایمنی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه ضد گلوله لمینت

نمایندگی شیشه ضد گلوله

نمایندگی شیشه ضد گلوله

نمایندگی شیشه ضد گلوله

نمایندگی شیشه ضد گلوله

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه هاید منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest..com

 

 

تیم تحریریه کولیوند