فهرست این مقاله

نمایندگی شیشه کریستال

صنایع شیشه و آینه کولیوند اولین نمایندگی شیشه کریستال در ایران                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

شیشه های کریستال با توجه به اینکه شفافیت بسیار بالایی داشته و در واقع با تولید این نوع شیشه ها تحول بسیار چشمگیری در صنعت شیشه ایجاد شد با استقبال بسیار زیادی هم از طرف مردم مواجه شد به طوری که با وجود قیمت زیاد نسبت به شیشه های فلوت و کلیر اما همچنان در اجرای پروژه های تزیینی در صدر ثبت سفارش های صنعت شیشه و نمایندگی شیشه کریستال صنایع شیشه کولیوند محسوب می شود .

 

مقایسه شیشه کریستال با شیشه وین وایت نمایندگی شیشه کریستال صنایع شیشه کولیوند

شیشه های کریستال ایرانی با نام شیشه وین وایت نیز شناخته شده است و در واقع این نامیست که در کشور ما برای این نوع شیشه ها در نظر گرفته شده لذا نمایندگی شیشه کریستال صنایع شیشه و آینه کولیوند از این نام در لیست محصولات خود استفاده کرده است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه کریستال در ایران از سال ۱۳۹۴ با رایزنی های متعددی با کشورهای بلژیک و چین به عنوان تولید کنندگان شیشه کریستال فعالیت خود را به صورت جدی در این زمینه آغاز کرد ، همانطور که در مقاله های دیگری هم شرح داده شد شیشه کریستال بلژیکی و چینی بیش از ۶۰ درصد بازار بین المللی را به خود اختصاص داده اند .

بسیاری از مشتریان گرامی در رابطه با قیمت شیشه کریستال در نمایندگی شیشه کریستال صنایع شیشه و آینه کولیوند سوالات مختلفی را پرسیده اند که اگر بخواهیم به طور خلاصه به معیارهای تعیین قیمت در صنایع شیشه و آینه کولیوند بپردازیم باید گفت که نمایندگی شیشه کریستال صنایع شیشه و آینه کولیوند با در اختیار داشتن بیش از ۱۰ انبار شیشه و بروزترین دستگاه های صنعت شیشه به عنوان یک هایپر مارکت شیشه در ایران فعالیت می کند و تمامی قیمت های تعیین شده در نمایندگی شیشه کریستال صنایع شیشه و آینه کولیوند بر اساس نزخ اتحادیه صورت گرفته است .

 

انواع شیشه کریستال از نظر ضخامت در نمایندگی شیشه کریستال صنایع شیشه و آینه کولیوند

شیشه ۶ میل و ۸ میل بیشتر نمایندگی شیشه کریستال صنایع شیشه کولیوند در پروژه هایی که نیاز به مقاومت بالای شیشه وجود ندارد استفاده خواهد شد مانند اجرای شیشه پنجره دوجداره اما شیشه های ۱۰ میل ، ۱۲ میل ، ۱۵ میل و ۲۰ میل در پروژه هایی که احتمال شکستن شیشه وجود دارد و ممکن است فشار زیادی به شیشه وارد شود بکار خواهد رفت .

لازم به ذکر است در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند تمامی شیشه ها به صورت قواره و جام عرضه می شوند البته ابعاد شیشه ها بسیار مهم و در تعیین قیمت شیشه تاثیرگذار است .

 

شیشه کریستال آکواریوم در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

ساخت آکواریوم های خانگی همیشه در اولویت های یک خانواده ایرانی جهت تزیین دکوراسیون داخلی خانه خود به شمار می رود از همین رو در نمایندگی شیشه کریستال صنایع شیشه و آینه کولیوند یک قسمت مجزا جهت ساخت آکواریوم کریستال در نظر گرفته شده است به طوری که با استفاده از شیشه های کریستال ، آکواریوم هایی با ابعاد مختلف به صورت مستطیلی و خم تولید می شود .

در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند ضخامت شیشه های آکواریوم با توجه با ابعاد و طرح آن تعیین می گردد به طور ثال برای یک آکواریوم با طول ۱۰۰ سانتی متر ، عرض ۶۰ سانتی متر و ارتفاع ۴۰ سانتی متر از شیشه ۱۰ میل استفاده می شود .

 

شیشه کریستال رنگی در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

جهت اجرای پروژه های تزیینی که نیاز به شیشه های رنگیست بهتر است که از شیشه کریستال رنگی استفاده شود چرا که شفافیت بسیار بالای این نوع شیشه ها موجب نمای زیباتر رنگ شیشه خواهد شد ، تولید این نوع شیشه ها در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه چاپ در دنیا صورت می گیرد لذا شیشه به صورت یکنواخت و کامل رنگ خواهد شد .

شیشه کریستال رنگی اغلب به عنوان شیشه بین کابینتی بکار برده می شود در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی توسط دستگاه CNC و MASTER برش داده می شود .

 

شیشه کریستال رومیزی در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

یکی دیگر از کاربردهای شیشه کریستال در تولید شیشه های رومیزی می باشد ، با توجه به اینکه معمولا هزینه های زیادی صرف خرید انواع میزهای ناهارخوری و مبلمان در هر خانه ای می شود لذا باید از شیشه ای جهت تولید شیشه رومیزی استفاده کرد که علاوه بر جلوگیری از آسیب به میز از زیبایی میز کاسته نشود ، شیشه کریستال رومیزی نه تنها از زیبایی میز نمی کاهد بلکه به دیل شفافیت و درخشندگی بسیار بالا حتی موجب زیباتر شدن میز خواهد شد .

 

شیشه کریستال سکوریت در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

شیشه های سکوریت کریستال در پروژه هایی که به دلیل ابعاد بزرگ شیشه احتمال شکستن آن بالاست بکار می رود ، برای تولید این نوع شیشه ها از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا استفاده می شود .

 

شیشه کریستال دوجداره در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

در پروزه هایی که هدف جلوگیری از اتلاف انرژی است باید از شیشه های کریستال دوجداره استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین دو شیشه قرار می گیرد .

 

شیشه کریستال سه جداره در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

طرح دیگری از شیشه های کریستال که در مناطق سردسیر مورد استفاده قرار می گیرد این نوع شیشه ها با نام شیشه سه جداره شناخته شده است که از سه لایه شیشه و دو لایه اسپیسر تشکیل می شود .

 

شیشه کریستال لمینت در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

چنانچه ابعاد شیشه های کریستال بیش از حد استاندارد تعیین شود و به صورت فریم لس نصب شود باید از شیشه های کریستال لمینت شده استفاده کرد در این صورت حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه کریستال خم در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

برای تولید شیشه های کریستال خم ابتدا شیشه کریستال در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه کریستال حکاکی شده در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های کریستال حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه کریستال هوشمند در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

طرح خاصی از شیشه های کریستال که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است نمایندگی شیشه کریستال کولیوند در کشورهای حوزه خلیج فارس نیز وجود دارد و به کرات صادارت این محصول صورت می گیرد .

 

شیشه کریستال اسیدکاری در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

طرح خاصی از شیشه های کریستال یا فوق شفاف که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر استفاده خواهد شد .

 

شیشه کریستال اکریلیک در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

در این طرح از شیشه های کریستال با استفاده از قلم های نقاشی و رنگ اکریلیک حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود .

 

شیشه کریستال نرده در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

برای اجرای نرده های شیشه ای مدرن نیز بهتر است که از شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر استفاده شود ، این نوع نرده ها به سه دسته ی فیکس پوینت ، یو چنل و اسپیگت تقسیم می شود .

 

شیشه کریستال اکلیلی در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

طرح دیگری از شیشه های کریستال که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجچاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، نمایندگی شیشه کریستال صنایع کولیوند در تمامی مراکز استان های کشور و حتی شهرهای کوچک وجود دارد لذا برای خرید شیشه های کریستال کافیست که به نمایندگی شهر خود مراجعه نمایید .

 

شیشه کریستال میز شیشه ای در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

برای تولید میزهای شیشه ای نیز بهتر است که از شیشه های کریستال ۱۶ میل و ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای جلو مبلی باید از شیشه های کریستال ۱۶ میل بکار برد .

 

شیشه کریستال محافظ شیشه ای سنگ قبر در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

برای تولید محافظ شیشه ای سنگ قبر مدرن باید از شیشه های کریستال ۱۰ میل سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و از نمای خاص و  زیبایی برخوردار خواهد بود .

 

شیشه کریستال دیوارپوش در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

برای اجرای دیوارپوش های شیشه ای مدرن نیز باید از شیشه های رنگی کریستال استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد ۲۰۰ * ۳۰۰ سانتی متر باید از شیشه های رنگی ۱۰ میل سکوریت بکار برد .

 

شیشه کریستال رفلکس در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند

در این طرح از شیشه های کریستال از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

شیشه کریستال تاشو در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند 

طرح خاص دیگری از شیشه های کریستال که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کموبد فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه کریستال تاشو نمایندگی شیشه کریستال بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه کریستال ۲۰ میل در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند  

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های کریستال بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه کریستال مات در نمایندگی شیشه کریستال کولیوند  

شیشه های کریستالی مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

اجرای پروژه های خاص در نمایندگی شیشه کریستال صنایع شیشه و آینه کولیوند 

برای اجرای پروژه هایی مانند پله شیشه ای ، سقف شیشه ای ، کف شیشه ای و نرده شیشه ای به دلیل ایجاد نمای تمام شیشه ای اگر از شیشه های فلوت و کلیر استفاده شود به طبع شفافیت نه چندان مطلوب این نوع شیشه ها نتیجه کار هم چشمگیر نخواهد شد اما در صورت استفاده از شیشه کریستال به صورت لمینت می توان یک پروژه ی با ایمنی بالا و نمای بسیار زیبا و منحصر بفرد را ایجاد کرد .

 

نمایندگی شیشه کریستال - اینستاگرام

 

نمایندگی شیشه کریستال - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه کریستال به نمایندگی شیشه کریستال صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه کریستال و ثبت سفارش در نمایندگی شیشه کریستال صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر نمایندگی شیشه کریستال صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه کریستال مودر نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است ارسال شیشه کریستال در نمایندگی شیشه کریستال صنایع شیشه کولیوند به تمامی شهرهای کشورمان صورت می گیرد و شیشه ها از طریق وانت بارهای مخصوص حمل شیشه ارسال خواهد شد .

 

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

نمایندگی شیشه کریستال

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نمایندگی شیشه کریستال در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.dir.indiamart.com

 

تیم تحریریه کولیوند