فهرست این مقاله

نمایندگی شیشه 20 میل

صنایع شیشه و آینه کولیوند اولین نمایندگی شیشه 20 میل در ایران                             0912823524202188621912

 

نمایندگی شیشه 20 میل

 

نمایندگی شیشه 20 میل

شیشه های 20 میل در چند سال گذشته مورد توجه بسیاری از مهندسان ساختمانی قرار گرفته که مقاومت بسیار بالای آن در برابر ضربه و فشار موجب شده استفاده از نمای شیشه ای بیش از پیش در ساختمان های لوکس اجرا شود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه 20 میل و در واقع تنها نمایندگی رسمی شیشه های 20 میل بلژیکی و چینی در ایران فعالیت می کند .

درست از زمانی که شیشه 20 میل در کشور بلژیک تولید شد کشورهای دیگری هم مانند آلمان ، ایتالیا و چین خیلی زود این نوع شیشه ها تولید کرده و روانه بازار بین المللی کردند ، صنایع شیشه و آینه کولیوند در سال 1395 به عنوان نمایندگی شیشه 20 میل بلژیکی و چینی در ایران فعالیت خود را آغاز کرد .

به طور کلی تمامی شیشه های خاص مانند شیشه استیند گلاس ، 12 میل ، 15 میل ، 20 میل کریستال ایرانی ، خم و لمینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شده و  به صورت قواره و عمده  به فروش می رسد .

 

تولید شیشه 20 میل فلوت و کریستال پس از اخذ نمایندگی شیشه 20 میل  

صنایع شیشه و آینه کولیوند پس از دریافت نمایندگی شیشه 20 میل به همت جونان عزیز کشورمان پس از مدت کوتاهی توانست شیشه های 20 میل فلوت و کریستال را تولید کند به عبارتی در یافت نمایندگی با هدف اطلاع از چگونگی ساخت این نوع شیشه ها انجام شد .

توجه داشته باشید که شفافیت شیشه کریستال بلژیکی بسیار بالاست و هنوز شفافیت و کیفیت شیشه های که در صنعت شیشه کشورمان تولید می شود با نمونه های بلژیکی تفاوت دارد اما با تلاش های بی وقفه ای که به صورت شبانه روزی در نمایندگی شیشه 20 میل صنایع شیشه و آینه کولیوند انجام می شود .

شیشه 20 میل کریستال با توجه به بررسی های صورت گرفته نمایندگی شیشه 20 میل صنایع شیشه و آینه کولیوند اغلب در تولید شیشه های رومیزی و ساخت آکواریوم ها استفاده می شود .

 

چه خدماتی در نمایندگی شیشه 20 میل صنایع شیشه و آینه کولیوند ارائه می شود 

برش شیشه 20 میل در نمایندگی شیشه 20 میل و ابزار زدن آن با سایر شیشه ها متفاوت است به طوری که به دلیل ضخامت زیاد نمی توان شیشه را براحتی برش داد و پس از برش ابزار زدن شیشه 20 میل با دستگاه های دیاموند ، تراش و مستر فرآیند پیچیده و زمانبری می باشد .

نمایندگی شیشه 20 میل صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه های CNC و MASTER قادر به تولید شیشه های 20 میل در هر الگویی می باشد به عبارتی شیشه های 20 میل را می توان در اشکال مختلف هندسی متقارن و نامتقارن تولید کرد .

لازم به ذکر است که تیم فنی 20 نفره ی مجرب در نمایندگی شیشه 20 میل صنایع شیشه و آینه کولیوند مشغول به کار هستند و پروژه های مختلفی مانند سقف شیشه ای را با استفاده از شیشه 20 میل سکوریت اجرا می کنند ، اجرای هر یک از موارد اشاره شده در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند به دلیل استفاده از شیشه دارای حساسیت های فراوانیست .

 

تولید شیشه 20 میل لمینت در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند

همانطور که مستحضر هستید شیشه های لمینت شده در پروژه هایی که ابعاد شیشه بزرگ بوده و به صورت فریم لس نصب می شود استفاده خواهد شد ، شیشه لمینت 20 میل از دو شیشه 10 میل به هم چسبیده توسط لایه PVB تشکیل می شود .

 

تولید شیشه 20 میل سکوریت در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند

برای تولید شیشه های 20 میل سکوریت ابتدا شیشه 20 میل در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود .

 

تولید شیشه 20 میل رنگی در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های رنگی 20 میل مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی جهت اجرای نمای شیشه ای استفاده کرد .

 

تولید شیشه 20 میل طرح دار در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های 20 میل به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگو را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

تولید شیشه 20 میل رومیزی در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند

برای تولید شیشه های رومیزی که میز از تعدادی پایه تشکیل شده است و به عبارتی فاقد صفجه است باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد ، ابزار لبه شیشه 20 میل اغلب دیاموند در نظر گرفته می شود .

 

تولید شیشه 20 میل حکاکی شده در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند

با استفاده از دستگاه هوشند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های 20 میل حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه های 20 میل تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

تولید شیشه 20 میل اسیدکاری شده در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند

طرح دیگری از شیشه های 20 میل که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده می شود .

 

تولید میز شیشه ای در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند

یکی از کاربردهای متداول شیشه های 20 میل در تولید میزهای شیشه ای است ، ساختار اینگونه میزها به شکلیست که حتی پایه های میز نیز از شیشه تشکیل شده است البته استفاده از شیشه های کریستال برای ساخت میز شیشه ای مناسب تر است .

 

تولید شیشه 20 میل هوشند در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند

طرح دیگری از شیشه های 20 میل که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد نمایندگی شیشه 20 میل هوشمند در اغلب شهرهای کشور وجود دارد .

 

تولید شیشه 20 میل خم در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند

محبوب ترین طرح شیشه های 20 میل که با نام شیشه خم و شیشه منحنی شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته خواهد شد .

 

تولید شیشه 20 میل محافظ سنگ قبر در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند 

برای تولید محاظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن نیز باید از شیشه های 20 میل خم سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و از نمای زیبایی برخوردار خواهد شد .

 

تولید شیشه 20 میل مات در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند 

به طور کلی شیشه های مات 20 میل به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شد شد در حالیکه شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

تولید شیشه 20 میل رفلکس در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند 

در این طرح از شیشه های 20 میل از ترکیبات شیشه رفلکس جدید و مدرن استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش ، سبز و زرد وجود دارد ، شیشه های 20 میل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

تولید شیشه 20 میل میز شیشه ای در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن نیز باید از شیشه های 20 میل کریستال استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری 10 نفره از شیشه های 20 میل بکار می رود ، شیشه های 20 میل در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

تولید شیشه 20 میل تاشو در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند  

در این طرح از شیشه های 20 میل از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهد گرفت ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

تولید شیشه 20 میل لاکوبل در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند  

طرح بسیار خاضی از شیشه های 20 میل که با نام شیشه لاکوبل شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه به رنگ مورد نظر تبدیل خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

تولید شیشه 20 میل استین گلاس در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند

شیشه های استین گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های سندبلاست ، اسیدکاری ، و حکاکی است که فرآیند تولید آن بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

نمایندگی شیشه 20 میل - اینستاگرام

 

نمایندگی شیشه 20 میل - واتساپ

 

 

جهت ارتباط با کارشناسان نمایندگی شیشه 20 میل صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت های نمایندگی شیشه 20 میل صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر نمایندگی شیشه صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه 20 میل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است قیمت شیشه 20 میل در نمایندگی صنایع شیشه و آینه کولیوند به دلیل حذف واسطه ها کمتر از سایر مراکز فروش این نوع شیشه هاست ضمنا توجه داشته باشید که برخی از افراد سودجو با راه اندازی نمایندگی شیشه 20 میل غیر قانونی ،  شیشه 20 میل چینی را به عنوان شیشه 20 میل بلژیکی به فروش می رسانند .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

 نمایندگی شیشه 20 میل

تولید شیشه 20 میل 

نمایندگی شیشه 20 میل

 نمایندگی شیشه 20 میل در نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند

نمایندگی شیشه 20 میل 

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه خم

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

نمایندگی شیشه 20 میل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نمایندگی شیشه 20 میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.gearbest.com

 

تیم تحریریه کولیوند