فهرست این مقاله

نمای شیشه ای

تولید و اجرای نمای شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

 

نمای شیشه ای

 

نمای شیشه ای

امروزه در طراحی دکوراسیون مدرن استفاده از شیشه های سکوریت و لمینت به کرات صورت می گیرد به طوری که بدین شکل ازتقای سطح طراحی داخلی و خارجی ساختمان شکل خواهد گرفت ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع نمای مدرن به صورت کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های سکوریت در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه سکوریت لمینت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

نمای شیشه ای – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های نما که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شود برخلاف شیشه ها خام برنده نخواهد بود .

 

نمای شیشه ای – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های نما که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

نمای شیشه ای – خم 

جذاب ترین طرح شیشه های نما بدون تردید شیشه خم محسوب می شود این نوع شیشه ها در سه حالت خام ، سکوریت و لمینت تولید خواهد شد که با بهره گیری از بزرگترین کوره های با درجه حرارت بیش از 700 درجه صورت می گیرد ، شیشه های خم فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

نمای شیشه ای – دوجداره 

در مناطق سردسر و گرم سیر جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتی بهتر است که از شیشه های دوجداره استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسیپسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار خواهد گرفت .

 

نمای شیشه ای – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های اجرا شده بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

نمای شیشه ای - اینستاگرام

 

نمای شیشه ای - واتساپ

 

 

جهت سفارش نمای شیشه ای  به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های نما و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های نما در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

نمای شیشه ای

نمای شیشه ای

نمای شیشه ای

نمای شیشه ای

نمای شیشه ای

نمای شیشه ای

نمای شیشه ای

نمای شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های سکوریت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند