فهرست این مقاله

وایت برد شیشه ای اداری

تولید انواع وایت برد شیشه ای اداری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

وایت برد شیشه ای

 

وایت برد شیشه ای اداری

طراحی دکوراسیون داخلی اداری امروزه بسیار مهم و تاثیرگذار در سیستم یک مجوعه است به طوری که با استفاده از ابزارهای مدرن می توان به میزان قالب توجهی بهره ویری یک مجموعه را افرایش داد ، یکی از جدیدترین ابزارهای اداری مدرن با نام وایت برد شیشه ای اداری شناخته شده است که در این مقاله به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی وایت بردهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله وایت برد شیشه ای اداری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید وایت برد شیشه ای اداری در صنایع شیشه و آینه کولیوند به گونه ای است که ابتدا شیشه ۶ میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود در نهایت هم شیشه توسط دستگاه به رنگ مورد دلخواه تبدیل شده و جهت تثبیت رنگ مجددا داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

وایت برد شیشه ای اداری – مغنایسی

محبوب ترین طرح وایت بردهای شیشه ای که از خاصیت مغناطیسی برخوردار است به عبارتی اگر پاک کن و ماژیک دارای خاصیت مغناطیسی باشد روی وایت برد می ایستد ، این نوع ویات بردها در مراکز آموزشی برای کودکان و همچنین شرکت ها کاربرد فراوانی دارد .

وایت برد شیشه ای اداری مغناطیسی جاب ترین طرح وایت بردهای شیشه ای به شمار می رود این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد  تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

وایت برد شیشه ای اداری – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی وایت بردهای شیشه ای به صورت رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه چاپ کرد بدین شکل به برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد .

 

وایت برد شیشه ای اداری – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

وایت برد شیشه ای اداری – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح وایت بردهای شیشه ای که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، وایت برد شیشه ای اداری صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

وایت برد شیشه ای اداری صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح وایت برد معرفی شده است .

 

وایت برد شیشه ای اداری – ضخیم

برای تولید وایت برد شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک وایت با طول ۱۵۰ سانتی متر و عرض ۹۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۰ میل بکار برد .

 

وایت برد شیشه ای اداری – پایه دار

در این طرح از وایت بردهای شیشه ای یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که وایت برد را می توان وسط سالن نیز قرار داد حتی در طرح های جدید از پایه های چرخ دار نیز بکار می رود .

 

وایت برد شیشه ای اداری – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ف برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید وایت برد شیشه ای استفاده کرد .

 

وایت برد شیشه ای اداری – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد وایت بردهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، بردهای شیشه ای ۲۰ میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

وایت برد شیشه ای اداری - اینستاگرام

 

وایت برد شیشه ای اداری - واتساپ

 

از طریق زیر می توان وایت برد شیشه ای اداری را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت وایت برد شیشه ای اداری و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری وایت برد شیشه ای اداری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید وایت برد شیشه ای اداری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروس مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

وایت برد شیشه ای

وایت برد شیشه ای اداری

وایت برد شیشه ای اداری

وایت برد شیشه ای اداری

وایت برد شیشه ای اداری

وایت برد شیشه ای اداری

وایت برد شیشه ای اداری

وایت برد شیشه ای اداری

وایت برد شیشه ای اداری

وایت برد شیشه ای اداری

وایت برد شیشه ای اداری

وایت برد شیشه ای اداری

وایت برد شیشه ای اداری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون وایت برد شیشه ای اداری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند